x-kom hosting

[~550] Drukarka Foto, wielofunkcyjna

Cyprian
utworzono
utworzono

Witam,

Przymierzam się do wymiany mocno już zasłużonego hp 5150. Moje główne kryterium to zdjęcia wiem, że jakość na pewno nie ta co w salonie fotograficznym jednak zupełnie tego nie potrzebuje jako, że aparat to też zwykła cyfrówka a zdjęć bardzo dużo do wydruku dlatego postanowiłem kupić nowe urządzonko. Oczywiście zależy mi na drukarce wielofunkcyjnej bo i sporo będę skanował jak i drukował:) Koszty eksploatacyjne jak najniższe oczywiście.
Skłaniam się do drukarek firmy epson tylko zupełnie nie wiem który model? A może jakaś inna firma?
Dziękuję za pomoc i wytłumaczenia:)

bastin
komentarz
komentarz

W tej cenie z Epsona do foto i nie tylko to masz opcje PX710W (http://www.ceneo.pl/4395791) lub najnowszy model PX720WD (jest to całkowita nowość ale dostępna od ok 580 zł) Co do jakości wydruku foto to wg mnie przebija fotolab, zresztą wszystkie modele Epsona oznaczone jako photo (korzystające z 6-cio barwnych tuszy) już od dłuższego czasu naprawdę dobrze radzą sobie ze zdjęciami (liczy się tu nie tylko jakość wydruku ale również ich trwałość). Posiadam trochę wydrukowanych zdjęć w albumach i na ścianach ze starego modelu Epsona R200 (również 6-cio barwna drukarka fotograficzna) i po paru latach nie można mieć najmniejszego zarzutu co do jakości wydruku. Wracając do nowych urządzeń to polecam przeczytać recenzję PX710W
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Epson_PX710W__urzadzenie_naprawde_wielofunkcyjne-2479.html

PX720WD prezentuje się podobnie, wzbogacono go o duplex.

Cyprian
komentarz
komentarz

Dzięki bardzo za odpowiedź, po przeczytaniu recenzji strasznie mi się spodobała więc wybór padnie pewnie na tę 710, bo tak naprawdę sporo trzeba dopłacić do 720.
Chyba Epson będzie najlepszym wyborem ostatnio wszyscy zachęcają do kupna brothera ale jakoś chyba się nie przekonuję.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.