x-kom hosting

Bluetooth w Laptopie

evil84
utworzono
utworzono

Mam następujący problem - otóż już któryś dzień z rzędu sen z powiek spędza mi laptop znajomych. Problem jest nietypowy ponieważ, owy laptop pomimo, że ma wbudowany bluetooth nie łączy się z żadnym urządzeniem. Po kilku próbach wgrywania i odinstalowywania sterowników w końcu zaczęły pokazywać się jakieś komunikaty pierwszy to "No Bluetooth device" oraz drugi "nie znaleziono urządzenia z interfejsem bluetooth. Sprawdź, czy urządzenie z interfejsem bluetooth jest prawidłowo podłączone i włączone". Próbowaliśmy już za pomocą trzech telefonów z bluetooth połączyć się z laptopem i nic (poza wykrytym liveboxem tp). W managerze urządzeń pokazuje, że wszystkie sterowniki są prawidłowo zainstalowane.

Skończyły już mi się pomysły co dalej robić...Proszę o radę. Z góry dzięki

Dodam jeszce, że model laptopa to: Acer TravelMate 2490

Przemek
komentarz
komentarz

Pytanie czy w tym laptopie na pewno jest Bluetooth.

Ze strony producenta mozna sie dowiedziec ze:

Bluetooth® 2.0+EDR (opcja)

Czyli nie we wszystkich wersjach jest to urzadzenie.

evil84
komentarz
komentarz

Przemek, mam tylko w takim wypadku pytanie - jeśli nie byłoby wbudowanego bluetooth to pokazywałyby się takie komunikaty?...faktycznie muszę jeszcze sprawdzić wersję. Mimo wszystko będę wdzięczna za wszystkie rady.

onna
komentarz
komentarz

Ja rowniez mam acera i zainstalowany program do bluetootha jednka po kilku bnie udanych probach polaczenia sie z telefonem zaczwlam anbierac watpliwosci czy on wogole jest w moim lapku, mialam taki sam problem i bez dalszego drazenia tematu uznalam ze mam miejsce w lapie na bluetootha ale samego bluetootha nie posiadam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.