x-kom hosting

Upgrade z 2x1 do ... ?

averoth
utworzono
utworzono

Mam problem z zrobieniem malego upgrade`u mojej stacjonarki. Potrzebuje dodatkowego ramu i dysku, o ile z dyskiem nie ma problemu (kupie dodatkowy i podlacze), to gorzej z ramem. Posiadam
ocz xtc platinum pc-6400 ddr2 w dwoch kostkach po 1 gb. Planowalem dolozenie identycznych kosci, ale nie moge nigdzie takich znalezc. Postanowilem wymienic je na jakies 2x2, ale pojawia sie problem z sprzedaza tych. Sklepy oferuja albo kwoty rzedu 30-50 pln za obydwie, ale jesli maja takie same w ofercie (uzywane), to juz za okolo 200 pln :|. Bawie sie w lekki OC, ale nie jest to mi niezbedne, bardziej obawiam sie klopotow z niekompatybilnoscia kosci w przypadku kupna calkowicie innych kosci. Sprzedaz do sklepu za jakies grosze mi nie odpowiada, poniewaz wybitnie trace wtedy, zwlaszcza, ze to sa (przynajmniej dla mnie) dobre kosci i spelniaja moje oczekiwania, po prostu 2 gb to za malo. Dysk tez kupuje wiekszy, niz potrzebuje, poniewaz tak naprawde potrzebne mi drugie 500gb, ale kupuje 1,5tb ze wzgledu na stosunek cena/pojemnosc. Wiekszej inwestycji w ten sprzet nie planuje, poniewaz teraz mam zamiar dokupic laptopa. W jaki sposob zrobic to tak, aby jak najmniej stracic na takiej operacji ?

harrold15
komentarz
komentarz

Czasem niestety tak jest, że sie traci na jakiś inwestycjach. Jeśli nie możesz znaleźć takich samych kości jak obecne, a nie satysfakcjonuje Cie cena sprzedaży to będziesz miał ciężko pogodzić swój problem. Albo wóz albo przewóz kolego:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.