x-kom hosting

"Kabel sieciowy jest odłączony "

gantoris
utworzono
utworzono

Witam mam nastepujacy problem mianowicie internet na tym komputerze mam od zawsze i pierwszy raz mi sie cos takiego zdaża.Gdy tylko włącze grę Tibia automatycznie wyskakuje mi ze kabal sieciowy jest odłączony gdy nie właczam tibi jest wszystko ok ale gdy tylko włącze neta wywala , musze wtedy zresetowac kompa chodz i to nie zawsze pomaga ;/ robilem juz windowsa od nowa ale to nic nie daje nie mam pojecia czym to moze byc spowodowane.

Bardzo proszę o pomoc z Góry dziekuje !

gorg81
komentarz
komentarz

hmm bardzo dizwna przypadłość , kiedyś coś takiego miałem przy CS włączając Steam zaraz wywalało neta ale wystrczyła reinstalka Steam i Gry i chodzi ponieważ wygląda na to iż masz gdzies ustawione że ma się łączyć za pomocą jakiegoś łącza które wymusza zamknięcie tego które aktywnie istnieje , niestety nie znam gry TIBIA i nie wiem czy tam się gdzieś wybiera typ połączenia do internetu ale stawiam na to że po reinstalce GRY powinno zniknąć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.