x-kom hosting

Problem z przeglądarką Opera

Chocolate
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam! Mam od kilku dni problem z opera, z ktorym niestety nie potrafie sobie poradzic. Przegladalam niedawno strone filmwebu i kliknelam machinalnie w jakies okienko, ktore mi nagle wyskoczylo. Nie doczytalam o co w nim chodzilo - bylo chyba cos na temat jakis skryptow? ( nie znam sie zbynio na komputerach ). Od tego momentu wszystko nie dziala tak jak powinno tzn. strony nie wyswietlaja sie prawidlowo - wyglada to tak jakbym miala bardzo ,,stara'' przegladarke i elementy na stronie sa ,,zle'' rozmieszczone. Tak sie dzieje tylko na moim uzytkowniku, na drugim wszystko dziala. Juz probowalam instalowac opere ponownie, ale nic to nie dalo. Wszystkie ustawienia opery wygladaja chyba prawidlowo, java dziala. Nie wiem juz co robic:( Pomocy
[color="#ff0000"]
//nie pisz w innych tematach
//wydzielam
//dan[/color]

Mors
komentarz
komentarz

Usuń folder instalacyjny Opery (z program files), a najlepiej zainstaluj Firefoxa.

  • 2 tygodnie później...
Sohei
komentarz
komentarz

Usuń cała opere po czym wyczyść komputer i rejestr ccleaner oraz ATF cleaner po czym zainstaluj ją ponownie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.