x-kom hosting

Przerażający, niebieski ekran śmierci.

Nemedis
utworzono
utworzono

Witam Was moje kochane, pomocne człowieki.

Sprawa ma się następująco: nawiedza mnie ostatnio bluescreen (tylko podczas grania, w pewnym momencie), niestety nie potrafię znaleźć przyczyny.

Oto kod błędu: 0x000000D1 (0x80BFFFFE, 0x00000002, 0x00000000, 0xB7370752)


Zaczęło mnie to poważnie denerwować, mistrzem w tych sprawach nie jestem. Proszę o pomoc.

[color="#ff0000"]//przenoszę do subforum BSOD
//raaz[/color]

grzesław
komentarz
komentarz

Ja bym się przyjrzał serownikom i zaktualizował to i owo.

Nemedis
komentarz
komentarz

Sterowników jest od kupy, a system nie wykrywa nieprawidłowości, więc zanim bym wszystko sprawdził... Bardziej mi zależy na znalezieniu przyczyny, a nie strzelaniu. Może ktoś wie co oznacza ten kod błędu?

[color="#FF0000"]// Nie cytuj całych postów.
// Cyp[/color]

raazor90
komentarz
komentarz

Wykonaj analizę plików minidump:
http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=16074

Nemedis
komentarz
komentarz

Racja, przeczytałem tamten wątek wcześniej, ale... U mnie nie ma żadnego folderu "minidump", czym się bardzo zdziwiłem. Nie ma nawet czegoś sugerującego obecność poszukiwanego pliku wewnątrz jakiegoś folderu w "Windowsie". Dziwne...

Ps.: Szukajka też mi nie pomogła. Może to się inaczej nazywa, albo gdzieś indziej wylewitowało, sam nie wiem...

raazor90
komentarz
komentarz

Sprawdź szukałeś w plikach ukrytych/systemowych? Jeśli faktycznie ich nie ma (podczas pojawienia się BSOD'u nie została zrzucona pamięć fizyczna) to podaj chociaż symboliczną nazwę błędu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.