x-kom hosting

filmy z kamery, czym odtwarzać ?

nesiula
utworzono
utworzono (edytowane)

hej,chciałam sobie obejrzeć filmy na komputerze z kamery ale nie chcą mi sie one w żadnym programie otworzyć, w ogole maja jakies dziwne rozszerzenia MTS,CPI.Niedawno miałam na nowo instalowany system i byc moze nie mam jakiegos programu ale jesli tak to i tak nie mam pojęcia jakiego.

Lucider
komentarz
komentarz

To są standardowe rozszerzenia filmów z kamery, możesz użyć programu do ich konwersji na inne formaty, możesz też zobaczyć czy te pliki otworzy Ci program [url="http://www.dobreprogramy.pl/VLC-media-player,Program,Windows,13060.html"]VLC Media Player[/url]

nesiula
komentarz
komentarz

OK dzieki działa,tylko sie robią pasy na tym filmie to sie da odtworzyć bez tych pasów czy juz tam musi byc?

Lucider
komentarz
komentarz

Podejrzewam, że nie. Była do kamery dołączona jakaś płytka?

nesiula
komentarz
komentarz

Tak,mam ja

Lucider
komentarz
komentarz

Więc na niej najpewniej jest jakiś program, który odtworzy te pliki bez żadnych pasów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.