x-kom hosting

"Instalacja MW2 nie została ukończona (10)"

ciałko
utworzono
utworzono

Witam.
Dzisiaj od rana zdążyłem 3 razy reinstalować MW2 ale za każdym razem przy próbie włączenia gry następuje finalizowanie instalacji: [url]http://img256.imageshack.us/img256/8099/finalizacja.png[/url] (zatrzymuje się na 1% i czeka ok. 10 sec) a potem wyskakuje taki komunikat: [url]http://img412.imageshack.us/img412/221/konieca.png[/url]. Reinstal zrobiłem z powodu braku połączenia steam z internetem.
Proszę o pomoc i z góry thx :)

pYz
komentarz
komentarz (edytowane)

sprawdz stan swjego konta steam. Spróbuj zweryfikowac swoj mail na steam. Byc moze masz niestabilny net ktory sie rozlacza?

Edytowane przez pYz
  • Dobra wypowiedź 1
ciałko
komentarz
komentarz

E-mail cały czas był zweryfikowany. A połączenie z internetem mam stałe tylko steam wywalił mi "Brak połączenia" i reinstalke zrobiłem. Już miałem kilka razy ten problem ale teraz z tą niedokończoną instalacją nie wiem o co chodzi.

pYz
komentarz
komentarz

http://img412.imageshack.us/img412/221/konieca.png na tym screenie nie wiem czemu jest okienko podpisane <<Steam-stworz konto>> a wg mnie powninna byc nazwa twojego konta. Status VAC masz dobry?

  • Dobra wypowiedź 1
ciałko
komentarz
komentarz

VAC w dobrym stanie. Jestem zalogowany.

pYz
komentarz
komentarz

nie wiem czy dobrze zrozumialem, ale czy gra sie instaluje do konca i dopiero podaczas wlaczenia gry wyskakuje ci ten komunikat czy w trakcie instalacji?

  • Dobra wypowiedź 1
ciałko
komentarz
komentarz

Gra instaluje się tak jak trzeba. Przy włączaniu zaczynają się cyrki.

pYz
komentarz
komentarz

aha,...powiedz mi czy po zainstalowaniu gra sciaga patche , bo powinna?

  • Dobra wypowiedź 1
ciałko
komentarz
komentarz (edytowane)

po zainstalowaniu w elementach pobieranych ściąga się coś. CoD MW2 i CoD MW2 Multi. czy są to pathe to nie wiem ale ściąga się.

EDIT.

nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale z uwagi, że spec-ops i kampanię mam na 100%, przed reinstalką folder players (z save'mi) wrzuciłem na pendrive by nie utracić postępu.

Edytowane przez ciałko
pYz
komentarz
komentarz

tak sa to patche ktore musza sie sciagnac i zainstalowac inaczej gry nie uruchomisz. Czyli u Ciebie to wszystko sie sciagneło i dalej nie mozesz gry uruchomic?

  • Dobra wypowiedź 1
ciałko
komentarz
komentarz

tak. wyżej napisałem jeszcze, że folder z save'mi przed reinstalką wrzuciłem na pendrive. ma to jakieś znaczenie?

pYz
komentarz
komentarz

w cod 4 tak robilem i przechodzilo :0 nie wiem jak z tym nowym codem bo on synchronizuje pliki z systemem IWNET ale mysle ze to nie przez to.
Tzn ze po zainstalowaniu gry na nowo kopiowales od razu te save z pendrive?

  • Dobra wypowiedź 1
ciałko
komentarz
komentarz (edytowane)

tak ale nadal to samo. najpierw usuwałem i steama i coda (wraz z wpisami w rejestrze) i install - nic. potem usunąłem sam cod i zostawilem te pliki z save'mi w common i znów instalowałem - nic. próbowałem na wszystkie sposoby i nic.

Edytowane przez ciałko
pYz
komentarz
komentarz

instalowes juz kiedys z tej samej plyty i bylo OK?

  • Dobra wypowiedź 1
ciałko
komentarz
komentarz

instalowałem z tej samej płyty chyba z 10 razy i zawsze było ok.

pYz
komentarz
komentarz (edytowane)

bawiles sie w level hacki lub cos podobnego?

Edytowane przez pYz
  • Dobra wypowiedź 1
ciałko
komentarz
komentarz (edytowane)

nie, ale wbiło mnie raz na hacked server i miałem przez to 70 lvl a potem znów mnie wbiło i znów 70 lvl i wszystkie wyzwania, emblemy i tytuły na maxa więc niestety z radości zdobywania tego wszystkiego nici :(

Problem sam się rozwiązał xDDD Wyłączyłem komputer na ok. 1 godz, potem włączyłem i MW2 działa. Zapewne serwer, z którym się łączyłem był zajęty. Dzięki za pomoc pYz :)

Edytowane przez ciałko

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.