x-kom hosting

ms office 2007 - dobre to?

pinky1
utworzono
utworzono

Właśnie pobieram sobie darmową wersję (30 dni) nowego office'a i jestem ciekaw co o nim myślicie. Czytałem, że jest wypasik.

lalka82
komentarz
komentarz

hehe właśnie miałam założyć podobny temat - kupiłam kompa niedawno i zastanawiam sie czy kupić 2003 czy 2007 - na allegro widzę, że ceny są podobne tak wiec mam dylemat- doradźcie :)

:D to moj 1 szy post :czytajto: :czytajto: ;d

ziom
komentarz
komentarz

Lepszy jest OpenOffice bo za darmo i nikt nie musi płacić Bill'owi Gates'owi :evil:

lalka82
komentarz
komentarz

hej,

miałam kiedyś ale byly jakies problemy jak przesyłałam pliki do znajomych którzy mieli MS Office no i nie było tam zdaje sie odpowiednika Accesa ? Dlatego wtedy zdecydowałam sie na offica- to jakis stary byl - 97 czy 98 - dlatego teraz chcę kupić nowego

ziom
komentarz
komentarz

Jak nowy to tylko 2007 ...

lalka82
komentarz
komentarz

ok :) dzieki za rade

znajomy mowil, ze w tym nowym sporo sie zmienilo menu ale, ze ogolnie po przyzwyczajeniu sie jest duzo bardziej funkcjonalne :) mam nadzieje, ze podołam

dar55
komentarz
komentarz

dla mnie przerost formy nad treścią , jedyny normalny to MO 2000

Boski4
komentarz
komentarz

Używam tego programu i jest dużo lepszy od OpenOffica, ponieważ ma lepsze funkcje i w ogóle.

lalka82
komentarz
komentarz

dlaczego przerost formy nad treścią? czy 2003 nie był już lepszy od 2000?

pinky1
komentarz
komentarz

no dobra - pierwsze wrażenia: wygląda strasznie prosto, wszystko intuicyjne w miejscu dokładnie takim gdzie bym tego szukał. Na razie jestem zadowolony. Co do OO też próbowałem kiedyś, ale chyba jestem za nerwowy - zdecydowanie za wolny

lalka82
komentarz
komentarz

tez chyba sobie sciagne tego triala zeby zobaczyc co i jak - mógłbyś rzucić linkiem?

lalka82
komentarz
komentarz

o dzieki za linka - juz testuje :)

i do wszystkich niezdecydowanych - to chyba najlepsze wyjscie zeby samemu sie przekonac co i jak

Boski4
komentarz
komentarz

Uważam, że program jest super mimo, że tylko wersja 60 dniowa. Robiłem na tym programie prezentację na konkurs do szkoły. I nawet fajna mi wyszła.

apator
komentarz
komentarz

ja tez juz mam wersje testową, naprawde warto. jest lepszy od 2003ki, nie mówiąc już o openofficie (miałem i tez z problemami). 2007 jest bardziej funkcjonalny i innowacyjny, ja akurat lubie sporo nowych i praktycznych gadżetów, zatem dla mnie wypas :D a co do ceny, to wcale nie jest taka wygórowana, pare stówek rozkłada się na 3 licencję - zawsze można się z kimś zrzucić :idea: szczerze polecam.

Silver
komentarz
komentarz

Nareszcie ceny spadają u Billa

lalka82
komentarz
komentarz

właśnie sobie testuje i jestem pod wrażeniem - duzy postep nastapil - ostatnio mialam stycznosc z 97 tak wiec 10 lat!! kosmos inna epoka - chyba sie zdecyduje na ten program i zakupie - oby jeszcze ten news okazał się prawdziwy :)

Boski4: sa jakies nowe fajne efekty w power point?

Boski4
komentarz
komentarz

Tak troszkę jest

lalka82
komentarz
komentarz

ok obadam

Kalosz
komentarz
komentarz

ja kupilem nowego offica i nie zaluje. MS sie teraz postaralo i jest naprawde OK. Jeszcze mnie nie zawiódł i mam nadzieję, że nie zawiedzie :D no a cena nie jest aż taka wysoka (199 zł na Allegro)

  • 2 tygodnie później...
lalka82
komentarz
komentarz

ja też już kupiłam- czekam na przesyłkę :) Pojawiło sie w necie troche informacji, ze podobno jest sporo pirackiego oprogramowania Microsoftu na rynku - ja kupiłam w sklepie internetowym tak więc mam nadzieje, że to nie bedzie jakaś kopia, która spadła z tira :)

w końcu mam :) zamówiłam w premiumshop24.bzwbk.pl - co najlepsze przesyłka tam jest gratis tak więc płaci się 199 pln i to koniec wydatków :) na Allegro trzeba by doliczyć przesyłkę a z oprogramowaniem na allegro to różnie bywa. O programie pisała wcześniej- bardzo mi odpowiada, One Note to naprawdę fajna rzecz. Poza samym programem moją uwagę zwróciło również opakowanie- bardzo fajne i oryginalne :) wygląda jak prezent :)Ogólnie bardzo pozytywne wrażenia - polecam innym :)

MegaPiksel
komentarz
komentarz

Office 2007 - myślę godny uwagi no i nie jest wygórowaną ceną dać 200zł za 3 licencje (na 3 kompy). Ale godny uwagi jest także dobry jego darmowy odpowiednik, który zdobył już uznanie OpenOffice. Niektórzy śmią nawet rzec, że jest lepszy, dużo ludzi mówi, że jest tak samo funkcjonalny i łatwy w obsłudze.

Morf
komentarz
komentarz

Też testuje sobie wersję demonstracyjną i właśnie szukam informacji o Office na różnych forach. Wydaje mi się, że większość ludzi ocenia ten program pozytywnie. Niektórzy narzekają na interfejs ale też sporo jest takich, którzy mówią, że jak się przyzwyczaić do nowego sterowania to już ma się ochotę korzystać tylko z tego programu.

Zastanawiałem się też nad OO. Ale skoro teraz można za jedyne 200 zł zakupić program który ma mnóstwo funkcji i estetycznie wygląda, jest po prostu wypasiony :), to wygląda na to, że zafunduje sobie produkt MS.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.