x-kom hosting

Projekt AMD by Świercu & Dzięcioł

Swiercu
utworzono
utworzono (edytowane)

Przygotowuje projekt o nazwie "AMD" <--- Dlaczego nazwa taka a nie inna to na razie pozostanie tajemnicą.
Po dzisiejszej wypłacie nie wielkiej bo pracowałem tylko jeden dzień. Ale mam nadzieje że fundusze pozwolą mi na zakup materiałów do budowy.
Obudowa nie będzie modyfikowana tylko zrobiona o podstaw.

Obiecuje że w tym temacie umieszczę cały worklog. Wraz z biegiem prac będę dodawał posty dotyczące postępu prac.

I mam kilka pytań:

- Czy nie ma żadnych przeciwwskazań do mocowania pionowego dysku twardego? Muszę mieć 100% pewność, bo jeżeli coś robić to porządnie.
- Jak to jest z malowaniem wentylatorów? Mam dość stare wentylatory które pracują "ultra cicho" i naprawdę wydajnie. Chciałbym je pomalować lecz wychodzę z pytaniem do was znawców, fanatyków, maniaków i i.t.p Czy pomalowanie sprayem "Montaną" nie spowolni w żaden sposób tych wentylatorów, przez przedostanie się farby do środka? Jeżeli tak to czy można jakoś temu zapobiec?

  • 1 miesiąc później...

tomis69
komentarz
komentarz (edytowane)

- Jaki to dysk?
- Najlepiej go rozbierz, odklejając naklejkę zobaczysz taką plastikową podkładkę, " wydłub " ją i wyjmij łopatki zabezpiecz magnesy i środek wentylatora, i bierz się do malowania ;)
- Farba nie spowolni wentyla więc możesz spać spokojnie :D

KingstonDataTraveler
komentarz
komentarz

nie spowolni, ale niestarannie nalozona moze powodowac swiszczenie, jakies niechciane tarcie... ja bym sie w to nie bawil

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.