x-kom hosting

[+100zł] wybór podkładki pod mysz, która polecacie ?

szymon123
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam! Posiadam myszke Razer Lachesis i podkladke ss qck mini . Teraz pytanie do Was : Ktora podkladke wybrac ? Razer Goliathus standard Control lub speed , razer exactmat , razer destructor razer vespula . Z gory dziekuje :) Albo wasze propozycje

slivero
komentarz
komentarz

Aby było prościej powiedz ile masz do wydania na podkładkę ?

szymon123
komentarz
komentarz (edytowane)

Po wymienionych przeze mnie podkladkach odrazu mozesz zobaczyc ze powyzej 100 zl :)
Prosze o jakies opinie zwiazane z podkladkami przeze mnie wymienionymi ;)

  • 2 tygodnie później...
Shirkaan
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='kuq' date='11 sierpień 2010 - 19:45' timestamp='1281552430' post='1069056']
Prosze o jakies opinie zwiazane z podkladkami przeze mnie wymienionymi ;)
[/quote]
Hmmmm, myślę, że bardzo wydajne, zwłaszcza przy grach, zwiększają komfort gry, bez wątpienia komputer działa szybciej.
Warto również dodać, że znacznie poprawiają prędkość samochodu w grach typu Need For Speed.
Myślę, że jeżeli się na nie zdecydujesz poprawisz wydajność swojego PC'ta o jakieś 12030 % .
[spoiler]Sarkazm :P [/spoiler]


a tak na serio, to myślę, że podkładka pod Twoją mysz nie ma większego znaczenia. Nie powinieneś podchodzić do tego w sposób :
" Która podkładka jest lepsza "
Bo każda jest dobra :)
Idź do sklepu, zobacz jak by Ci się korzystało z danej podkładki, czy jest ona przyjazna dla dłoni i wygodna.
Takie rzeczy są najważniejsze w tego typu produktach.
Nie wiem jak inni uważają - być może ktoś podziela moje zdanie - ale podkładka pod mysz to element wyposażenia, który jest dobry wtedy kiedy jest dopasowany do Twoich potrzeb, Twojej dłoni.
Nie można ustalić jakiejś tam reguły, nie mówiąc już o tym, że nie podałeś żadnej, którą uważasz za ' faworyta '.
Mógłbyś zasugerować ;
" tą podkładkę uważam za całkiem niezłą, co Wy na nią ? "
:)
Dodam tylko że jeśli chodzi o podkładkę POD TĄ MYSZ, to najlepiej wziąć pod uwagę, tę, dopasowaną do Twojego modelu myszy.

szymon123
komentarz
komentarz

Do mojej myszki sa proponowane wszystkie przeze mnie wymienione . Jesli chodzi o 'faworyta' to uwazam Razer Destructor co wy na to ?? :D

[color=red]//usuwam zbędny cytat - nie cytujemy w całości poprzedniego posta!
//kajzera[/color]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.