x-kom hosting

WinCE

maniszka
utworzono
utworzono (edytowane)

Jeżeli mam zainstalowany w MiniLaptopie (pojemność 2 GB), system operacyjny[b]WinCE[/b],to czy na ten system moge instalowac inne programy, przeznaczone na inne systemy tj. Windows 2000/XP/Vista/2003/2008/7 ITD...np. Java, komunikatory, PDF i inne.

Chodzi mi o to, czy posiadając taki system operacyjny w M-Laptopie, będę w stanie cokolwiek zainstalować, aby w miarę korzystnie obchodzić się z nim.

Proszę o szybkie sugestie.


[color="#FF0000"]//Usuwam kolor i Capsa z posta. Kolory są zarezerwowane dla moderacji.
//Magellan[/color]

EnergyShot
komentarz
komentarz

Nie, możesz instalować tylko programy na ten system. Posiadam go odblokowanego na GPS'ie - dużo programików i gierek jest

maniszka
komentarz
komentarz

Tak, bo jest przeznaczony dla urządzeń o małejpjemnoci...

Jakiego typo są to programy? Wymień kilka

EnergyShot
komentarz
komentarz

Nie wiem jaką konkretnie wersje posiadasz, jednakże ja znalazłem parę prostszych gierek, office, pdf,paint,itp jednakże nie mam już linka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.