x-kom hosting

Sony NW-E013

Fragola
utworzono
utworzono

Witam wszystkich serdecznie,mam problem z odtwarzaczem MP3 marki sony.Zainstalowalam wszytsko z plyty.Mam przygotowane piosenki,ale nei wiem jak je przeniesc do MP3,poniewaz mam wszystko w jez.wloskim,a niestety nie wszystko rozumiem.Szukalam w necie instrukcji po polsku ale niestety nie znalazlam.Prosze o jakas wskazowke i z gory dziekuje :)

mat159
komentarz
komentarz

Jak podlaczysz odtwarzacz do komputera, powinien pojawic sie nowy dysk wymienny w oknie 'Moj komputer'. Wystarczy jak przekopiujesz piosenki na ten dysk.

Lisu_09
komentarz
komentarz

Jak podlaczysz odtwarzacz do komputera, powinien pojawic sie nowy dysk wymienny w oknie 'Moj komputer'. Wystarczy jak przekopiujesz piosenki na ten dysk.
Z niektórymi odtwarzaczami tak się nie da :). Fragola, pewnie musi wgrywać piosenki przez ten program po włosku.
mat159
komentarz
komentarz

No niestety ja nie Italiano :oops:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.