x-kom hosting

"Trzaski" przy odtwarzaniu płyt

FrogsterPL
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Mam następujący problem - przy odtwarzaniu płyt (audio CD) co kilka-kilkanaście sekund trafia się pojedynczy "trzask" - jest to dość irytujące, tym bardziej że te "trzaski" się przenoszą na mp3 (w sensie przy zgrywaniu CD na dysk). Czego to może być wina? Da radę coś z tym zrobić? Trafia się to przy WSZYSTKICH płytach, ale ogólnie poza tym odtwarzanie przebiega bez problemów. Również ładowanie np. nośników z grami przebiega bezproblemowo.

Napęd to nagrywarka DVD Asus DRW-2014L1 (ATA).

Windows XP HE SP2.

Edytowane przez FrogsterPL
  • 2 tygodnie później...

BankaiGoku
komentarz
komentarz (edytowane)

Spróbuj zmniejszyć na najmniejszą szybkośc nagrywania lub zmień program którym nagrywasz . Byc może nagrywarka kończy już swój żywot .

Edytowane przez gokussj49
FrogsterPL
komentarz
komentarz (edytowane)

Przy odtwarzaniu wszystkich płyt audio, także oryginalnych... Na dobrą sprawę płyt nagrywanych w ogóle nie sprawdzałem. Tylko org.

A nagrywarka jest stosunkowo nowa (rok, półtora?), nie chce mi się wierzyć żeby siadała... Nawet na niej za wiele płyt nie nagrałem.

Edytowane przez FrogsterPL
BankaiGoku
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='gokussj49' date='19 sierpień 2010 - 21:13' timestamp='1282245343' post='1073305']
Spróbuj zmniejszyć na najmniejszą szybkośc nagrywania lub zmień program którym nagrywasz
[/quote]

zrobiłeś to ? A i + do tego poeksperymentój i na różnych prędkościach sprawdz .

Edytowane przez gokussj49
FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ale wyjaśnij mi, dlaczego mam zmniejszać szybkość nagrywania, skoro ja tam nagrywałem coś raz na ruski rok, ostatni raz kilka miesięcy temu?

Poza tym prędkość nagrywania ustawia się bezpośrednio przed nagraniem i nie ma to żadnego wpływu na codzienną pracę (odtwarzanie) napędu...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.