x-kom hosting

Problem z pamiecia ram !

ZwIeRzAK15
utworzono
utworzono

Witam wszystkich mam problem. Ogolnie w kompie posiadam 512 mb ram (2x 256 mb). Moj problem jest taki ze pewnego dnia przy probie wlaczenia komputera plyta glowna zaczela piszczec ( nigdy tak nie bylo )wiec przeczyscilem wszystko w srodku i wlaczyl sie komp. Gdy wszystko sie juz uruchomilo zauwazylem ze system koszmarnie zamula i sprawdzam i wykrywa mi tylko 256 mb ram. Wiec wyjalem jedna kosc uruchomilem komputer i tak z 1 dzien siedzialem na 256 ram ale dzis mnie to normalnie wkurza zamula komputer tak ze mozilla sie wlacza 2 minuty a wlaczala sie z 4 sekudny, wiec wlozylem kosc 256 mb ram i komputer sie wlaczyl ale przy uruchomieniu systemu wyskoczyl blad ze brakuje mi plik system32/DRIVERS/pci.sys i moge naprawic system wiec wkladam plytke i pisze mi ze plyta ma blad wiec wylaczam kompa i wyciagam jedna kosc wlaczam kompa i wszystko dziala. Nie wiem co robic komp strasznie zamula moge dodac ze przez 3 lata nigdy sie tak niewydarzylo.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Przetestuj obie kości pamięci (najlepiej osobno) Memtestem86. Zaktualizuj sterowniki do płyty głównej.

Oscaroo
komentarz
komentarz

Dokładnie zaaktualizuj sterowniki do płytki a ilo bitowy masz system?

ZwIeRzAK15
komentarz
komentarz

32 bitowy a aktuwalizowac plyte glowna to mozna z systemu ?

  • 2 miesiące później...
Oscaroo
komentarz
komentarz

A te kości masz przez pci?

przez pci do plyty glownej wgl przeslij nazwe plyty

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.