x-kom hosting

kupienie ramu a cięcie sie komputera z grą

andrift1
utworzono
utworzono (edytowane)

Gdy chowam pewną grę, i prób[color="#ff0000"]u[/color]je np cos wlaczyc np gg to wlacza sie chyba z 5 min.Po mozzili da sie chodzic ale niewiem czy to pomoze gdy do kupie 1gb ram. Bo chcialbym zeby gra byla wlaczona do schowka a ja chodze normalnie po kompie. Moj Sprzet to AMD athlon 64 procesor 3000+ 1.81 Ghz , 512 RAm i karta graficzna geforce 7300 GT.
A gry wymagania Pentium II 500MHz, 128MB RAM, 16MB akcelerator 3
Z gory dzieki

Edytowane przez danielek316
ort

merlinnot
komentarz
komentarz (edytowane)

Co ty, grasz w tibię? Mi na starym kompie (sprzed 6 lat) na 512 ramu ledwie linux chodzi. Kup chociaż 2gb

Edytowane przez merlinnot
webber
komentarz
komentarz

[quote name='merlinnot' date='07 sierpień 2010 - 13:36' timestamp='1281181118' post='1066429']
Kup chocia[color="#FF0000"][b]ż[/b][/color] 2gb
[/quote]Tak, niech kupi od razu cały terabajt! Będzie idealnie współpracował z 3000+ i 7300GT... Nie pleć bzdur, te 1.5 GB do tej konfiguracji to rozsądne maksimum.

[quote name='andrift1' date='07 sierpień 2010 - 12:01' timestamp='1281175430' post='1066352']
chcialbym zeby gra byla wlaczona do schowka a ja chodze normalnie po kompie[/quote]'Włączyć grę do schowka' jest raczej trudno, chyba, że chodziło Ci o minimalizację. Dokupienie RAM-u na pewno nie zaszkodzi, ale dla pewności podaj, o jaką grę chodzi.

BTW po co chcesz minimalizować grę i pracować z nią w tle? Wyłączenie i włączenie jej później stanowi jakiś problem?

andrift1
komentarz
komentarz

gra to mu online, chcialbym zeby chodzila ona caly czas. Ja ją minimalizuje...

to jak dokupie to szybko beda mi sie wlaczaly inne programy? czy to od procesora zalezy?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.