x-kom hosting

Light Mod

Forumowiec
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam postanowiłem troche zmodować moją obudowe HEDY A1009 Black

Na Bocznej Ściance Planuje Wywiercić dziury na ok połowie blachy od góry do dołu i wstawić tam 120x120 Wentyl Fioletowy LeD

Oraz wstawić gdzieś jescze niewiem gdzie może poradzicie 10cm Taśmy Led Niebieskiej coś takiego jeśli będzie ładnie świecić dokupie więcej
[img]http://c1.asteroid.pl/a.swistak.pl/015/050/15050440_1024.jpg[/img]

Do zasilacza wstawiłem wentylator Qoltec 120x120 Biały 1500rpm na 12V

Dziś lub jutro zapodam foty wywierconych dziur w ściance bocznej

tak to teraz wygląda po naklejeniu niebieskiego taśmy led 10cm oraz 120mm wentylatora modecom z fioletowymi ledami

[attachment=12081:P060810_20.44.jpg]

co jeszcze proponujecie zrobić?

MidnightTomi
komentarz
komentarz

[quote]co jeszcze proponujecie zrobić?[/quote]

zdjęcia przy świetle bo nic nie widać.

Forumowiec
komentarz
komentarz

zdjęcia są zrobione koło 22

Perceptron
komentarz
komentarz

...to zapal światło, choć przyznam że jeżeli dodajesz tylko LEDy to przy świetle nie będzie efektu ;)
Nie uważasz, że nazywanie tego "Modem" jest trochę na wyrost?

Forumowiec
komentarz
komentarz

tak chciałem wywiercić dziury na około połowie bocznej ścianki tyle że odkryłem że nie umiem wiercić a takie pytanie gdzie można wyciąć dziurę w ściance bocznej i zamontować tam plexi chodzi mi o jakiś zakład

Gość
komentarz
komentarz

Mogę ci podać niedaleko mnie (Kraków) i co? Podałbyś łaskawie miejsce swego zamieszkania to i może coś by się znalazło ;)

Forumowiec
komentarz
komentarz

mieszkam w ostrowie wielkopolskim

Gość
komentarz
komentarz

Wstydziłbyś się nie użyć :szukaj: http://katalog.pf.pl/Ostr%C3%B3w-Wlkp/%C5%9Blusarstwo-W15P0R10C-m09.html do wyboru do koloru

Forumowiec
komentarz
komentarz

ta tyle że niewiedziałem pod jaką nazwą zawodu szukać czyli mówisz że powinni mi tam zrobić wyciąć tak??

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Po to cie natura obdarzyła buzią i rozumem abyś wziął sobie telefon w rękę i zadzwonił ewentualnie udał się na miejsce i zapytał..... tak trudno na to wpaść? :lol2:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.