x-kom hosting

powstający mooding

shadow1
utworzono
utworzono

chciałbym zaprezentować początek mojego moodingu ( proszę o komentarze) ;)
na początek wyjąłem wszystko z obudowy i starłem papierem ściernym wszystko do gołej blachy,gdyż zamierzam ją niedługo pomalować sprayem na czarno :)
wyciąłem otwór na wiatrak brzeszczotem (zajęło mi to 3 godziny) :pff:
w przyszłości zamierzam pomalować wiatrak sprayem ( po to ten otwór)
zamierzam jedynie zamontować przód obudowy (reszta zostanie jak jest) z wyjątkiem dorobienia ścianki z plexi i wycięcia płomieni na drugiej ściance :) i może w stawie do niej jakieś fajne wywiewy powietrza :o

webber
komentarz
komentarz

1. Modding, nie mooding
2. Wentylator, nie wiatrak.
3. Fajnie, że wyciąłeś kratkę wentylatora ale na Twoim miejscu przy okazji powiększyłbym otwór - może uda się upchnąć tam wentyl 120mm.
4. Samo wycięcie kształtu w drugiej ściance - okej, ale płomienie kojarzą się trochę tandetnie.

[quote](zajęło mi to 3 godziny)[/quote]3 godziny? :D Nie ciąłeś chyba takim do drewna? :)

Szattek
komentarz
komentarz

Radziłbym wyciąć okienko w obecnym panelu, tylko tak żeby nie było widać zatok i PSU (tylko mobo).

shadow1
komentarz
komentarz (edytowane)

raczej cała ścianka będzie z plexi ,gdyż posiadam tylko jedna plastikową ściankę do niego w dodatku jest trochę połamana :(

dzisiaj namalowałem płomień w środku obudowy :) , gdyż stwierdziłem niestety ,że blacha jest zbyt gruba ,żeby wyciąć sobie w niej płomień :(

  • Dobra wypowiedź 1
Twister.
komentarz
komentarz

No i dałeś ciała :D Z tym malowaniem kredkami(flamastrami?) w środku. Nie chcę być niemiły, ale Twoje płomienie nie wyglądają jak płomienie. Lepszym pomysłem będzie, jeśli walniesz całe wnętrze na jeden kolor. Ewentualnie jak chcesz te płomienie, to może lepiej naklej na to jakąś taśmę, wytnij w niej wzorek, taki ładny :D goglnij sobie może za jakimś szablonem czy coś, i dopiero maluj, bo tak, to to niestety ale nie wygląda :)

webber
komentarz
komentarz

Ja źle widzę, czy ty chcesz wyciąć te płomienie w tacce mobo?

shadow1
komentarz
komentarz

nie będę wycinać tych płomieni ani nic innego gdyż ta blacha jest za gruba do wycinania ,a nie chcę mi się z tym bawić ,jedynie zrobię ściankę z plexy (gdyż brakuje mi jednej ściany) i pomaluje budę na czarno

MidnightTomi
komentarz
komentarz (edytowane)

Najlepszy modd jaki widziałem :thumbsup: płomienie wymiatają :rotfl:

Gość
komentarz
komentarz

po co wycinałeś otwór na wetylator jak pod spodem wystarczyło nawiercić dziurki na śrubki i kratke wywalić
Co do tych płomieni to będie je duzo widać po zamontowaniu MoBo :brawa:

shadow1
komentarz
komentarz

tam gdzie wyciąłem tą dziurę również było miejsce na wentylator tylko taki większy niż ten po niżej,nie martwcie się dzisiaj wymazałem te tandetne :pff: płomienie rozpuszczalnikiem ,niedługo zamierzam pomalować obudowę :)

Twister.
komentarz
komentarz

[quote]dzisiaj wymazałem te tandetne :pff: płomienie [/quote]

BRAWO! Najlepsza decyzja.

Na jaki kolor zamierzasz malować? Może coś innego niż wszechobecny, piękny, czarny mat? ;>

shadow1
komentarz
komentarz (edytowane)

pomalowałem oto zdjęcie komentujcie (jak coś to mam dopiero 15 lat i ten modding to był po prostu pomysł na nudę w wakacje)


dzisiaj zrobiłem dziurę w przedniej obudowie ,i wsadziłem wiatrak do przodu żeby wciągał zimne powietrze do obudowy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.