x-kom hosting

Komunikator Tlen

Orbes
utworzono
utworzono

Przy każdym poście sa wyświetlane ikonki prowil, www, mail, gadu..

Tlen jest drugim najpopularniejszym komunikatorem(ale najlepszym i tak), zresztą na wielu forach jest uwzględniony, tutaj nie.

Moja propozycja to dodac ten komunikator. Krótko i zwięźle :)

GoBi
komentarz
komentarz

Jestem za

kwachu1992
komentarz
komentarz

używam tego komunikatora i już nie zamieniłbym go na gg.

zresztą on w swoich bajerach ma gg także zachwouje kontatky z gg :)

jestem za.

DoGeR
komentarz
komentarz

Jestem za ! Przydała by się taka opcja :) Dużo miejsca nie zajmuje, a jest przydatna :D

Soccer
komentarz
komentarz

tlen i nie tylko(aqq, icq)!

Orbes
komentarz
komentarz

Niestety z tego co widze jest tylko miejsce na jedna ikonke pod twoim postem, heh:p

Zarov
komentarz
komentarz

Jestem przeciw. Jak zostanie dodana ikonka Tlena to użytkownicy AQQ powiedzą że też chcą, wtedy jeszcze ktoś się odezwie i źle się to skończy. GG [niestety] jest najpopularniejsze w Polsce i niech zostanie tylko ono.

mat159
komentarz
komentarz

Jestem za tym co powiedzial Strahd. Poza tym nikt nikomu nie broni umieszczac tego w podpisie.

Fafu
komentarz
komentarz

można by dodać ale Strahd, mówi prawdę

Orbes
komentarz
komentarz

Tlen jest najbardziej popularnym komunikatorem zaraz za GG i wiekszosc testów w gazetach KŚ wygrywa, na wielu forach jest to dodane i nie stanowi problemu, to czemu tutaj nie? DOgger kwachu i Gobi walczmy o swoje :-)

Zarov
komentarz
komentarz

To ja jestem w takim razie za dodaniem Jabbera do profilu...bezpieczny i otwarty.

Nie rozumiesz ze nie ma sensu?

K4cz0r
komentarz
komentarz

Ale spójrzcie np. na miejsca u Orbes'a, ma wszystko [WWW, mail, GG...] więc jemu góra 2 się zmieszczą [choć będzie prawie nachodzić na ikonkę przeglądarki]. Tlen, i tyle :P [podoba mi sie plugin nowplayning :D ]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.