x-kom hosting

[400zł]Jakiej firmy RAM wziąć do tego komputera?

DaMiAnO_973
utworzono
utworzono

Witam, mam zamiar kupić nowego blaszaka. Mam już coś takiego:
[code]Akutalnie cześci w zestawie:
Procesor: AMD Phenom II X4 955 Black Edit /3.2GHz, 125W, AM3, BOX, rev. C3/
Płyta główna: Asus M4A88TD-M EVO/USB3 /AMD 880G/
RAM: ??
Karta graficzna: Asus Radeon HD5850 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI/DP
Obudowa: Thermaltake V3 okno (b/z)
Zasilacz: bequiet! PurePower L7 530W[/code]

Lecz nie wiem jakiej firmy ram wybrać, i mam pytanie. Czy te ramy nadadzą się do tego sprzętu?
[b]RAM: A-Data 4GB (2x2GB) 1333MHz CL8 Gaming[/b]

Jeżeli nie to proszę podawać propozycję innych Ramów. Maksymalnie na ramy mogę wydać ok. 400zł. Proszę mi pomóc w doborze odpowiednich ramów dla mojego przyszłego blaszaka.
Z góry dzięki.

rockazz
komentarz
komentarz (edytowane)

jak pod taka maszynę nadawały by się te co ty podałeś ale znalazłem lepsze szybsze tej samej firmy (oczywiście te twoje można podkręcić)ale jak nie chcesz podkręcać to możesz kupić od razu 1600) :)

[url="http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=113_278&products_id=22445"]A-Data[/url]
[quote]Rodzaj pamięci: DDR3
Pojemność pamięci: 4096 MB
Częstotliwość szyny pamięci: 1600 MHz
Liczba pamięci w zestawie: 2 (2x2048 MB)
Dodatkowe informacje: CL9

"Zestaw pamięci DDR3 SDRAM DIMM o pojemności 4 GB (2 x 2048 MB), pracujący z częstotliwością 1600 MHz. Opóźnienia wynoszą 9-9-9-24 cykli zegara.
"
[/quote]

Edytowane przez Tomasz Pawliczek
DaMiAnO_973
komentarz
komentarz

Ale z tego co czytałem opinie innych użytkowników, to pisali że AMD Phenom II X4 955 Black Edit najlepiej współpracuje z 1333Mhz.

rockazz
komentarz
komentarz

a tego to nie wiedziałem, nie no rób jak chcesz poczekaj na inne propozycje :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.