x-kom hosting

SATA i SATA2 uda się ?

kabaceptura
utworzono
utworzono

No właśnie mam płytę gówna gdzie jest wejście SaTA ale nie wiem czy jak zakupie H.D.D SATA 2 chodzi tu to WD500GB bo mi go wykryje ? czy bedzie obnizony transfer ? :562: :562: burned_pc.jpg

[ Dodano: 2007-08-11, 14:53 ]

główną ;D miało być ;] :oops:

Bamu
komentarz
komentarz

chodzić będzie ale będziesz miał transfer odpowiadający SATA I.

riken
komentarz
komentarz
No właśnie mam płytę gówna gdzie jest wejście SaTA ale nie wiem czy jak zakupie H.D.D SATA 2 chodzi tu to WD500GB bo mi go wykryje ? czy bedzie obnizony transfer ? :562: :562: Obrazek

[ Dodano: 2007-08-11, 14:53 ]

główną ;D miało być ;] :oops:

XP wykrywa 130 giga więcej nie :P Ale można zrobić partycje przez program PartitionMagic ! On wykryje te 400 coś giga i w nim możesz sobie zrobić partycje ;)

Bamu
komentarz
komentarz
XP wykrywa 130 giga więcej nie

co??

riken
komentarz
komentarz
XP wykrywa 130 giga więcej nie

co??

Oj chodzi przy formacie chyba musi jakoś wgrać XP :P

kabaceptura
komentarz
komentarz

hmmm ale mój kuzynek ma 200 GB wykrywało mu tak jak mówicie 130 a teraz wykrywa mu 200 tym programikiem da rade cosik takiego zrobic ? :lol:

riken
komentarz
komentarz
hmmm ale mój kuzynek ma 200 GB wykrywało mu tak jak mówicie 130 a teraz wykrywa mu 200 tym programikiem da rade cosik takiego zrobic ? :lol:
Tak sam miąłem 130 zainstalowałem PartitionMagic i widziało mi resztę z 250 giga

to znaczy ogólnie mam 238giga

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.