x-kom hosting

Problem z profilem użytkownikow

Lord HIrek
utworzono
utworzono

Witam wszystkich użytkowników forum.

Mam problem z win me a dokładnie z logowaniem. Ponieważ podczas ładowania się systemu wyskakuję mi okienko z lista użytkowników komputera, a ja już dawno temu usunąłem mój profil!!! :/

Jak mam pozbyć się tego błędu :/(Bez formatowania)

Proszę o pomoc :(

W załączniku umieszczony jest widok pustego okienka

Nie znalazłem podobnego tematu.

Jeżeli temat się powtarzał to sry

Boski4
komentarz
komentarz

A czy jak naciśniesz anuluj to ci nie wejdzie do windowsa?

Lord HIrek
komentarz
komentarz

Tak wejdzie. W końcu tak zawsze robię :P Ale ja chcę się pozbyć tego błędu :|

ogar
komentarz
komentarz

lol jak mialem 98 to ten sam problem mnie nękał nie wiem może coś w edytorze rejestru trzeba pogrzebać...ale ja proponuje to piękne polecenie w dosie

format c: [enter]

  • 2 tygodnie później...
Lord HIrek
komentarz
komentarz

Też o tym myślałem ale narzazie nie mam czasu na format. A po za tym szukam mniej "brutalnego" :( rozwiązania. :rolleyes:

olej3232
komentarz
komentarz

Chyba nie znajdziesz! Też kiedyś z tym walczyłem i nic nie wywalczyłem format c:

Lord HIrek
komentarz
komentarz

Kurczę przez całą noc bawiłem się z edytorami rejestru i nic nie wskórałem :( :mellow: :angry: . Poddaję się. Nie długo robię format i przy okazji zainstaluję Windowsa XP® Oczywiście oryginała :lol: :P:P .

tazman
komentarz
komentarz

Spróbuj tego sposobu :

Start->uruchom->wpisujemy Control Userpasswords2. Wybieramy użytkownika, który ma być automatycznie logowany, a następnie odznaczamy 'Aby używać tego komputera, użytkownik musi wprowadzić nazwę użytkownika i hasło' i potwierdzamy 'zastosuj'. Pojawi się okienko z monitem o wpisanie hasła. Następnie wpisujemy hasło wybranego wcześniej użytkownika i klikamy ok.

Albo 2 sposób :

Start --> Ustawienia --> Panel Sterowania --> Konta użytkowników --> i wywal tego nowego od frameworka

3 sposób włączamy rejestr windy i odnajdujemy HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ Winlogon\SpecialAccounts\UserList

dodajemy DWORD z nazwą ASPNET o wartośći 0

i okna z logowaniem nie ma

Lord HIrek
komentarz
komentarz

Dziękuje Tazman za pomoc jestem Ci bardzo wdzięczny. A jednak cierpliwość popłaca. Jeszcze raz thx. :D:D:rolleyes:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.