x-kom hosting

Zalogowano się za pomocą profilu tymczasowego

sobczuk21
utworzono
utworzono

Witam
od kilku tygodni byłem szczęśliwym posiadaczem Windowsa 7. Lecz dzisiaj rano włączając komputer zauważyłem, czysty pulpit i taki oto napis (pod postem).

nie mam większości programów, konta gg muszę zakładać od nowa, z przeglądarkami to samo. i co najgorsze po kazdym ponownym uruchomieniu systemu następuje jakby reset. i wszystko muszę robic od początku. czy da się jakoś zalogować na swoje normalne konto? czy pomoże tylko reinstal systemu??

logowanie.png

  • 1 rok później...

elmix
komentarz
komentarz

Mam identyczny problem i proszę o pomoc. Mój komputer przy uruchamianiu systemu jakby zwiesza się na 10 min na etapie "Zapraszamy". Czy w ogóle jest szansa zalogować się na normalne konto i odzyskać zapisane dane w programach? Głównie mi zależy na historii w programie e-deklaracje.

elmix
komentarz
komentarz

Ta metoda nie pomaga - usuwam klucz z dopiskiem .bak, wylogowuję się i sytuacja się powtarza - znów długo odpala system a w rejestrze pojawia się klucz z dopiskiem .bak. Czy to może być jakiś wirus? Dzięki za odpowiedź.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.