x-kom hosting

Nowe GoodRam 2GB 1600MHz CL9

djhubertuse
utworzono
utworzono

Witam

Posiadam GoodRam 2GB 1600MHz CL9

I mam zamiar dokupic jeszcze 2 GB czy one muszą byc identyczne co te GoodRam? czy moga być np. innej firmy

I mam jeszcze taki problem jak gram np. w GTA 4 na full detalach to mi przycina sie gra i musze na medium zmienić
A np w Dirt 2 po jakimś czasie wyskakuje błąd że aplikacja musi zostać zamknięta.

CZy to wina tego że mam tylko 2 GB dodam że mam Windows 7 32 bit a on sporo pamięci zabiera


Mam Radeona 5770 1gb ddr5
Procek 4x 3.2
Zailacz bequiet L7 530W
No i te 2 GB ramu

Więc chyba większość gier powinna chodzić na full a GTA 4 przycina,reszta chodzi ok np. Battlefield bad company 2 na full działa bez problemu

webber
komentarz
komentarz

[quote name='djhubertuse' date='15 lipiec 2010 - 17:30' timestamp='1279207953' post='1052769']CZy to wina tego że mam tylko 2 GB[/quote]Zdecydowanie tak. GTA IV chodziło mi płynnie na XP z 2 GB RAM-u, po przesiadce na Sevena zaczęły się przycinki. Dołożenie kolejnych 2 GB wyeliminowało problem.

[quote name='djhubertuse' date='15 lipiec 2010 - 17:30' timestamp='1279207953' post='1052769']czy one muszą byc identyczne[/quote]Nie muszą. Jednak im bardziej nowe moduły będą podobne do starych, tym większe prawdopodobieństwo, że nie będzie problemów.

MidnightTomi
komentarz
komentarz

u mnie na siódemce GTA4 zabierało 2,3 GB ramu gdy miałem włożone 4GB a teraz jak mam włożone 2 GB to pobiera 1,90 GB ale przycinek i tak nie mam.

Wisnia123
komentarz
komentarz

sam seven nie zmodyfikowany zabiera 1 Gb pamieci, wiec jesli postawiłes siodemke i nic z nia nie robiłes to odejmij sobie przy sprawdzaniu gier te 1 GB.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.