x-kom hosting

Dlaczego nie używany jest cały ram

alienzarowa
utworzono
utworzono

Witam mam problem :
Od kiedy eksperymentowalem z programem virtual pc, moj komputer nie uzywa tyle ramu ile potrzeba. Mam 3 gb, a uzywa 1.2gb przez co okropnie muli mam win vista
dołaczam screen z menadzera zadan
z gory dzieki

[color="#ff0000"]// Usuwam Caps Lock z tematu.
// Dołączam kilka znaków interpunkcyjnych, żeby można było coś zrozumieć.
// HQ19[/color]

  • Dobra wypowiedź 1

jay007
komentarz
komentarz

witam.

bo musisz ustawic w opcjach ile pamieci ma zostac przydzielone (Settings >> po lewej memory >> ustaw na 3000 i wcisnij ok.)

--
pozdrawiam.

  • Dobra wypowiedź 1
webber
komentarz
komentarz

@[b]alienzarowa[/b] - nie rozumiesz zasady działania pamięci. System, jak i każda aplikacja (program) zajmuje część miejsca w pamięci RAM. Im mniej one zajmują, tym [b]lepiej[/b]. Po zapełnieniu całej pojemności pamięci system musi wspierać się dyskiem twardym, co znacznie spowalnia działanie całego komputera.

[quote]Mam 3 gb, a uzywa 1.2gb przez co okropnie muli[/quote]Gdyby używał całych 3 GB to nie byłoby już wolnego miejsca w pamięci, i [b]dopiero wtedy[/b] zaczęłoby się prawdziwe mulenie.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.