x-kom hosting

wymiana 1 grafy na 2 na DFI Ultra-D Nf4

autococker
utworzono
utworzono

czy ma to sens ? przy moim sprzęcie "jak poniżej" chce wywalic 7900GTX i zasilacz a wsadzić 2x8800 ultra oraz zasiłka tagana 700W

WolfiK
komentarz
komentarz

Ja bym poczekał jeszcze aż wyjdzie coś mocniejszego pod dx 10

autococker
komentarz
komentarz
Ja bym poczekał jeszcze aż wyjdzie coś mocniejszego pod dx 10

no właśnie też tak myślałem bo niedługo wyjdzie 8900 GTX wiec 8800 pójdą grubo w dół :lol: a poza tym moja płyta niby ma 2 sloty PCI express ale to nie jest SLI słyszałem o jakiejś przeróbce ze sie łączy grafitem jakaś zworkę.

zależy mi jedynie żeby moc zagrać w grę CRYSIS na full detalach :evil: a do tego raczej jedna grafa nie wystarczy czyż nie mam racji ?

WolfiK
komentarz
komentarz
a do tego raczej jedna grafa nie wystarczy czyż nie mam racji

Aby pograć w crysisa na full detalach to podejrzewam że i 8800 ultra nie wystarczy :P

autococker
komentarz
komentarz
a do tego raczej jedna grafa nie wystarczy czyż nie mam racji

Aby pograć w crysisa na full detalach to podejrzewam że i 8800 ultra nie wystarczy :P

a juz zastanawiałem sie na 2x8800 GTS :) oczywiście podkręconych

ciekawe czy takie 2 dadza rade może i do nich zasilki nie bede musial wymieniać :] cikawe ile wyciagne w 3dmarku06 na takich 8800 GTS SLI podkreconych

WolfiK
komentarz
komentarz
cikawe ile wyciagne w 3dmarku06 na takich 8800 GTS SLI podkreconych

Było w ostatnim cd-action :P zestawik 2x8800GTS + core quad 6600

3d mark 2006-12441

+OC 14658

autococker
komentarz
komentarz
cikawe ile wyciagne w 3dmarku06 na takich 8800 GTS SLI podkreconych

Było w ostatnim cd-action :P zestawik 2x8800GTS + core quad 6600

3d mark 2006-12441

+OC 14658

hmmm to by sie oplacalo :lol: bo za 2x8800GTS zapłace 2200zł i po podkręceniu bede miał ok w 06 14658 punktow a tak za 8800GTX tez zaplace

2200zł tylko ze bede miał ok 11000punktów :)

nie wiele wiecej bedzie miała ultra

WolfiK
komentarz
komentarz

weź poprawkę że procek był sporo lepszy od twojego :P

widziałem jak ludzie mówili że na pojedyńczym 8800GTX bez OC mieli ponad 11000 marków.. Po OC pewnie wzrósłby o jakieś 1500 może 2tysiące... Zakup ultry wg mnie na dzień dzisiejszy jest głupotą :P

autococker
komentarz
komentarz

kurcze masz racje procek może mnie mocno ograniczać może jednak poczekam na nowy sprzet i spadek cen starego i wtedy juz mogłbym zakupic ze 2 x 8800 ULTRA oraz procesorem QX 6850 na platwormie z chipsecie 680 tylko kiedy to bedzie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.