x-kom hosting

[Rozwiązany]Movie maker nie zapisuję filmu...

jachu556
utworzono
utworzono

Witam, mam straszny problem z programem Windows Movie Maker, ponieważ od dwóch tygodni robiłem w nim ważny film (20 min) i na koniec nie chcę się zapisać. Poszperałem w googlach i jest to dość częsty problem, ludzie piszą że jest to związane ze sterownikami które trzeba odinstalować. Zrobiłem to i wtedy pasek zapisywania zaczął wreszcie pracować, wymierzył mi czas 20 min czekania po czym po 10 % skończył zapisywać. No i tyle miałem dobrze zapisane 2 min filmu. Proszę o pomoc ten film jest dla mnie ważny.

naekana
komentarz
komentarz

Microsoft zaleca zwiększyć rozmiar pliku stronnicowania. Panel Sterowania->System->zakładka "Zaawansowane"->w polu "Wydajność" kliknij "Ustawienia"->zakładka "Zaawansowane"->w polu "Pamięć wirtualna" kliknij "Zmień"->zaznacz "Rozmiar niestandardowy" i napisz:
1. Jakie masz ustawione wartości w polu "Rozmiar minimalny", "Rozmiar maksymalny"?
2. Ile masz RAMu?

jachu556
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='naekana' date='14 lipiec 2010 - 15:14' timestamp='1279116995' post='1052060']
1. Jakie masz ustawione wartości w polu "Rozmiar minimalny", "Rozmiar maksymalny"?
2. Ile masz RAMu?
[/quote]
Rozmiar początkowy miałem 2048 a maksymalny 4092, a RAMu mam 3gb. Zmieniłem wszystko na 4092 bo radzili żeby wszystko zwiększyć.
Udało mi się zapisać dzieląc na dwa pliki, a potem powtórnie je łącząc. To pracochłonny i nieprzyjemny sposób, ale jak masz lepszy to bardzo proszę :)

Odpowiedź znalazłem tu http://support.microsoft.com/kb/814836/pl

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.