x-kom hosting

pozycjonowanie - wejścia na strone a tor

tofik177
utworzono
utworzono

Witam

Słuchajcie żeby wypozycjonować stronę w google dodaje się linki do strony na różnych katalogów for itd..
A gdyby wchodzić na stronkę przez sieć tor za każdym razem zmieniając tożsamości (adres ip)??
Oczywiście nie mowie o ręcznym procesie a skrypcie który odwala czarną robotę za nas..
Przypuśćmy że nasz skrypt co minutę będzie wchodził na daną stronę to daje 60 odwiedzin z różnych ip na godzinę (ip w końcu pewnie zaczną się powtarzać)

Czy np nie dostane za to bana od google??
Czytając sobie na różnych forach ludzie pisali o różnych programach które np pingują stronę z różnych adresów.. ale podobno można za to dostać bana i strona nie pojawi się w googlach.. hmm ??

przemek980
komentarz
komentarz

Jest to dość "prymitywna" metoda i rzeczywiście niebezpieczna. Lepiej spokojnie i cierpliwie dodawać strony do katalogów (oczywiście nie byle jakich tylko SeoFriendly oraz z wysokim PR). Warto wydać kilka złotych na katalog Onetu czy Interii. Są to wartościowe linki.

Dam Ci przykład:
[url="http://www.solar-program.pl"]www.solar-program.pl[/url] - zrobiłem tę stronkę. Pisałem kod przyjazny dla pozycjonowania (anhory itp.) Dodawałem stronę do wartościowych katalogów. Pracowałem nad tym jakieś 4 miesiące. Teraz wpisz sobie w Google frazy: solar program, solar-program, eko program, eko-program. Strona jest bardzo wysoko.
Bez problemów i zamartwiania się o bana. Wystarczy trochę poczytać o pozycjonowaniu i cierpliwie piąć się w górę :)

Hayabooza
komentarz
komentarz

Lepiej nie kombinować i wziąć się za ciężką pracę, wtedy google Cię nie zbanuje.. polecam dodawanie wpisów do katalogów z listy Mar'a http://www.katalogiseo.info/katalogi,VIP

mery_master
komentarz
komentarz

Ręcznie, nie adderami :)

  • 2 tygodnie później...
jandas
komentarz
komentarz

co Ci da wchodzenie na stronę? przecie ilość wejść nie ma znaczenia dla google. Liczą się linki i content.

  • 5 miesięcy później...
dream.
komentarz
komentarz

Nie warto robić takich rzeczy, ponieważ Google to duża korporacja i na pewno po jakimś czasie wykryła by, że coś nie gra i zablokowała / zbanowała stronkę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.