x-kom hosting

[Rozwiązany]Monitorowanie czasu pracy na komputerze z rozdziałem na użytkowników

Hamtaro
utworzono
utworzono

Witam :D

Szukam programu który kontrolowałby czas spędzony na komputerze ,każdego użytkownika.Nie musi być koniecznie w języku polskim. Z góry dziękuje za pomoc.Pozdrawiam

[color="#ff0000"]//poprawiam nazwę tematu
//raaz[/color]

naekana
komentarz
komentarz

Pod jaki system?

Hamtaro
komentarz
komentarz

Posiadam Windows XP ,ale w razie czego mogę zainstalować każdy inny.

naekana
komentarz
komentarz

Pod XP, po polsku, darmowy, z opisu wygląda na prosty program z intuicyjną obsługą -> http://programy.internetstandard.pl/pc/11920/OM.Counter.2.6.pl.html

Hamtaro
komentarz
komentarz

Nie no wszystko ok :D ,ale zależy mi na programie który kontroluje czas spędzony każdego użytkownika na komputerze.

naekana
komentarz
komentarz

Ach jeden komputer, kilku użytkowników, tak? Taką funkcję mają jedynie bardziej rozbudowane aplikacje np. taki kombajn -> http://www.aplusc-systems.com/apc-statlook-PL.html

[quote]Monitorowanie faktycznej aktywności pracownika nawet jeżeli pracuje na kilku stacjach, [b]bądź wielu użytkowników pracuje na jednym komputerze[/b].[/quote] [quote]Statystyki wykorzystania komputera przez poszczególnych użytkowników.[/quote]

Hamtaro
komentarz
komentarz (edytowane)

Wszystko ładnie i elegancko ,tylko ,że on jest płatny ,a zależy mi na darmowym.

Znalazłem już rozwiązanie ,a mianowicie zainstalowałem Windows Vista Ultimate. W panelu administracyjnym znalazłem aplet Kontrola Rodzicielska ,a w nim raporty o aktywności użytkowników objętych tym programem.

Edytowane przez naekana
łączę posty

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.