x-kom hosting

czy dołożenie RAMu coś da?

zdun95
utworzono
utworzono

Witam. planuję zakupienie netbooka lenovo s10 - t3(tablet). http://www.vobis.pl/oferta/mininotebooki/10_i_wieksze/878566_lenovo_s10-3_n450_10_1_1gb.aspx . jednak martwi mnie to ze ma on tylko 1gb ramu i planuję rozszerzenie pamieci do 2gb. moje pytanie jest takie czy dołozenie RAMu cos da?? a jesli tak czy jest to efekt wymierny. Pozdrawiam.

Jestem Zielony
komentarz
komentarz

1GB powinien ci w zupełności wystarczyć. Napisz jednak do czego ma ci służyć ten netbook.

zdun95
komentarz
komentarz

no głównie do przegladania internetu, ale chciałbym także czsami obejzec jakis film w podrozy lub na plazy. na pewno nie planuje na nim grac;p

jay007
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam.

Do przegladania internetu i obejrzenie filmu wystarczyl by szrot z pentiumem II pod maska, 512 MBRamu i dyskiem 10 GB ;)

Nie kupuj w Vobisie, bo drogo maja. A dwa system Windows 7 przy 1 GB, ktory jest w ofercie bedzie mulil. Poza tym pamieci nigdy nie za wiele. 1 GB wiecej napewno sie przyda. :) Kiedys moze stwierdzisz, ze ogldanie filmow i przegldanie internetu Ci nie wystarczy i bedziesz chcial zainstalowac np. program o wiekszych wymaganiach i co wtedy? ;)


--
Pozdrawiam.

bartek1994
komentarz
komentarz

jezeli sei martwisz to se dokup.
pamietaj ze to [b]netbook[/b], duzo modeli ma 1 gb ramu. w koncu netbooki maja z zalozenia sluzyc do "przegladania internetu w kazdym miejscu ze wzgledy na swoje rozmiary"

maniekoo
komentarz
komentarz

Spokojnie wystarczy 1GB pamięci RAM, jeśli chcesz wykorzystywać tego notebooka jedynie do internetu, ew. oglądania filmów. ;)
real_noname, Z teorią "pamięci nigdy za wiele" można się zgodzić, jednak Windows 7 w wersji 32 bitowej, bo taka najprawdopodobniej jest wgrana w tym netbooku, wymaga 1GB pamięci ram do poprawnego działania, wiadome, że są to bardziej minimalne wymogi, jednak nie powinno go mulić.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.