x-kom hosting

Konto na webd.pl z domeną

jahh00
utworzono
utworzono

Witam.
Chciałabym założyć konto na webd.pl i mieć domenę np. .pl i muszę się Was poradzić, bo nie bardzo się w tym łapię. W webd.pl można płacić za pomocą smsa tak? Wzięłabym sobie konto Hosting Medium. Tam u góry jest zakładka domeny i tam mogę sobie wybrać jaką chcę tak? Jak kliknęłam na cennik domen to tam jest cena za nową domenę i cena odnowienia. O co w tym chodzi w tej cenie odnowienia?
Proszę o pomoc :)

Cold
komentarz
komentarz

Więc tak:
Na webd można płacić smsem chyba tylko za najniższy pakiet (chyba że za medium jest 23zł sms), natomiast domeny już smsem nie kupisz. A co do ceny odnowienia to cena którą płacisz za przedłużenie korzystania z domeny o kolejny rok.

  • 5 miesięcy później...
maciek.jestem
komentarz
komentarz

Polecam za sms hosting unixstorm.org 12zł rok i wirtualny portfel masz. Domene kup w ovh lub weź za darmo z home lub nazwa ale tam przedłużenie jest dwa razy droższe.

  • 3 tygodnie później...
Controll
komentarz
komentarz

Miałem hosting w webd.
Drogo. Nie polecam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.