x-kom hosting

RAM do tego zestawu

m4turbo
utworzono
utworzono

Witam
Posiadam taki sprzęt
CPU: Intel Pentium 4 3.2GHz 1Mb L2-Cache 800MHz FSB
GPU: PALIT GeForce GT 220 1024MB DDR3 128bit
Plyta główna: MSI K9N Neo V2
Zasilacz: Logic 400W
Dysk : Samsun SP0802N 80GB
Denerwuje mnie cięcie się wszystkich gier (bez wyjątków) na tym sprzęcie NFS Pro Street powinien chodzic, a na najmniejszych detalach i rozdzielczosci potrafi sie przycinac :/ Niewiem co jest nie tak uwazam ze jest za malo ramu, bo z procesorem jest wszystko ok . W tym tygodniu wymieniłem paste bo osiagal 75*C teraz nie przekracza 50*C wiec nic mu nie jest.
Mam teraz 512 MB RAM GoodRam 800MHz chciałbym dobrać sobie do tego zestawu 2GB pamięci (stara kosc nie musi zostawac w uzyciu)

VAq
komentarz
komentarz (edytowane)

Zostają 3 sloty: [url="http://allegro.pl/item1095691654_pamiec_ram_ddr2_goodram_2gb_800_mhz_cl5_fv_sklep.html"]Ram[/url] Jeśli masz wystarczająco kasy kup 2 kości bo na pewno ci się może na potem przydać ;)

  • Dobra wypowiedź 1
m4turbo
komentarz
komentarz

I Po dokupieniu ram nie powinno być już problemów z grami na full detalach ? (Chociaz tych do 2008 roku) Bez Gta 4 itp.
Kasy wystarczy mi tylko na 2x1GB albo 1x2GB wiec jak lepiej ?
A jeszcze jedno mam wersje plyty glownej slim (2 sloty na pamiec)

VAq
komentarz
komentarz

Skoro masz slim i 2 sloty to weź 1x2GB i nie odmontowuj tej kości, która teraz masz, bo możesz mieć problemy w BIOSie (tak gdzieś czytałem ;o, nie wiem czy to prawda, lecz na swoim miejscu ja bym jej nie odmontował)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.