x-kom hosting

Upgrade Biosu

adam93
utworzono
utworzono

Witam !

Chciałbym sie poradzić kogoś kto się na tym zna , otóż ścągnołem bios do płyty głównej ze strony producenta... i chciałem sie spytać czy bios przypadkiem nie powinien mieć rozszerzenia *bin ?? bo ten co ściągnołem ma *bs...?? bo ja ściągnołem TEN mam płyte biostar P4M80-M7 może ktoś mi wytłumaczyć jak zrobić taki update ??

naekana
komentarz
komentarz

Zapoznaj się z tym artykułem:

:arrow: http://klub.chip.pl/lipka/praktyczne/bios.htm

adam93
komentarz
komentarz

dzięki ale żadnej pomocy ....to jest upgrade'owanie płyt głownych award :/ ja potrzebuje biostar

Przemek
komentarz
komentarz

adam93, powiedz mi jeszcze dlaczego chcesz robic Update ?

adam93
komentarz
komentarz

mam stary z 2005r

[ Dodano: 2007-08-09, 19:40 ]

a jakby mógł mi ktoś jeszcze powiedzieć co oznacza to *bs bo za cholere nie moge wgrać tego *bs'a ...kiedy robie upgrade to wyskakuje mi file failed :/ może ma ktoś najnowszy bios do p4m80-m7 ? albo wie z kąd pobrać ? albo chociarz co zrobić z tym *bs'em ze stron producenta

Przemek
komentarz
komentarz
mam stary z 2005r

To nic.

Nie wiem czy wiesz ale flashowanie wiaze sie z ryzykiem padu plyty glownej.

Pozniej sa problemy z jej odratowaniem.

Bios aktualizuje sie m. in. wtedy gdy jakis sprzet nie jest obslugiwany.

adam93
komentarz
komentarz

tak wiem z czym sie to wiąze... flashuje też ze względu na to że podczas pracy systemu zawesza mi sie komp ...podczas instralacji xp zacinał mi sie w pewnym miejscu musiałem wyjąc dysk i zainstalować xp u kumpla teraz tez jak 5 min pochodzi komp to sie zacina :/ nie wiem co robić czas na wymiane płyty ?

Przemek
komentarz
komentarz

A temp sprawdzales ?

Byc moze zasilka winna.

Lub pamiec RAM.

tazman
komentarz
komentarz

Przeskanuj lepiej dysk czy nie masz bad sectorów :

http://www.freedownloadscenter.com/Best/bad-sectors.html

Nadto tak jak napisał przemek mozliwe że zasilacz nie wyrabia

adam93
komentarz
komentarz

dzwoniłem do serwisu ... oni mi powiedzieli że na chisecie mi zakodowali mojego windowsa pir** .... i dlatego mi teraz wiesza ... zainstalowałem win na innym komie na moim dysku...podczas pracy po 30s zawiesza sie :/ chyba wymiana płyty głownej

Przemek
komentarz
komentarz
dzwoniłem do serwisu ... oni mi powiedzieli że na chisecie mi zakodowali mojego windowsa pir** .... i dlatego mi teraz wiesza

WTF ?

adam93
komentarz
komentarz

Coś nowego....działa bez problemu w trybie awaryjnym

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.