x-kom hosting

[Rozwiazany]Zwiechy kompa

WolfiK
utworzono
utworzono

Witam! Niedawno miałem przesiadkę (wymuszoną) na tą płytkę którą mam w podpisie i na zasiłkę którą mam w podpisie.. Od tamtej pory często mam zwiechy kompa(czany ekran i te niebieskie tło z białymi chyba napisami i informacją o błędzie krytycznym kompa) Teraz mam pytanie czy to wina zasilacza czy płyty głównej? Zwiechy się robią nie np. wtedy gdy komp jest na maxa naprężony w grach tylko losowo.. Czasami nawet w wordzie. Dodam że zasiłka to nie szanowany wśród nas BQ tylko jakaś podróba...

Jako że myślę żę przyczyną może być płyta główna umieszczam temat w tym dziale.

Grande
komentarz
komentarz

Jeśli masz możliwość to pożycz od kogoś dobry zasilacz i przetestuj przez kilka dni. Jeśli błędy się nie powtórzą to znaczy, że "elektrownia" nie daje rady.

Przemek
komentarz
komentarz

WolfiK, a jak na moje to moze byc jeszcze RAM.

Przetestuj MemTestem.

WolfiK
komentarz
komentarz

Doszło do 25% i wykryło 5 błędów :/ wyłączyłem bo się zagrzałem.. Czyli ram do wymiany?

Przemek
komentarz
komentarz

No niestety.

Nic innego nie poradzisz.

WolfiK
komentarz
komentarz

A możliwe że tylko jedna kość jest zchrzaniona?

Przemek
komentarz
komentarz
A możliwe że tylko jedna kość jest zchrzaniona?

Oczywiscie ;)

Wyciagnij jedna i sprawdz czy nie bedzie restartow.

Jak beda no to na drugiej luknij ;)

WolfiK
komentarz
komentarz

Temat do zamknięcia problem rozwiązany :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.