x-kom hosting

problem ze startem windows XP znajomy page_fault...

seo
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam Serdecznie;)
Problem wyglada jak w opisie ???ale...
nie wiem czy do konca chodiz o błąd pamieci ram lub cache
ostatnio <wczoraj> postanowilem wyczyscic z kurzu komputerek, dac nowej pasty termo itp. standardowe po[color="#ff0000"]rz[/color]adki.
no i po złozeniu kompa staram sie odpalic Maszyne no i widze iz podczas ladowania systemu <Windows XP> komp se resetuje ...
Wciskajac F8 przy starcie wyłączyłem automatyczny restart po awarii systemu i okazuje sie ze to page_fault_in_nonpaged_area mnie przywitał...
moje watpliwosci polegaja na tym iz nie moglem nawet wejsc do trybu awaryjnego... mozliwosc ta byla mozliwa jedynie wtedy gdy pozbyłem sie jednej z dwóch kosci DDR. pracujac własnie teraz na t. awaryjnym pisze posta i zastanawia mnie fakt czemu z jednym "ramem" da rade awaryjnie odpalic Komputer. Uruchamiajac w trybie standardowym" normalnie " dalej jest jakis problem...
test tej "niby wadliwej" kości Ram wykazał w cholerę błedów wiec niezwłocznie ją odłączyłem...
druga jest wg testu OK
czy istnieje mozliwosc iz podczas awarii tej kości i tych restartów został uszkodzony jakis plik albo pliki , sterowniki które powodują page_fault_in_nonpaged_area? Bo ta druga kośc jest sprawna wg testu z memtest czy jakos tak
System nie ładuje uruchamia sie ale resetuje dalej przy ładowaniu

jesli cos jest nie jasne postaram sie poprawic;)


[b][size="4"]Specyfikacja Kompa:
MB-Asus p5pe-vm
CPU- Pentium D 925
Memory- 2xDDR - 400 kingmax 512MB
GPU - abit radeon 9550 256MB
Power- Powertec -400w
HDD- Sata 500GB Hitachi , WD 20GB Ata
Napęd- Samsung DVD-RW
OS- Windows XP SP3, Open Suse 11
na usb mam mysz tracer no i kierownice Saitek r100 która działa bez zarzutów
acha no itunerek Tv winfast2000 xp pro czy jakos tak
[/size][/b]
Prosze o pomoc, radę cokolwiek...
pozdrawiam i z góry dziekuje;)

jezeli miejsce mojego postu nie jest odpowiednie prosze o przeniesienie go przez moderatora...
podczas pisania postu w tym dziale sugerowałem sie komunikatem Blue screen który prawie jednogłosnie wskazuje na pamieci RAM

danielek316
komentarz
komentarz

Pokaż status SMART dysku.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.