x-kom hosting

Pytanie dotyczące Goodramów

Gość
utworzono
utworzono

Witam. Zamierzam sobie kupić ram i wybor padł na goodramy. Czy zwykłe goodramy nie są do podkrecnia tylko dlatego że nie mają radiatorków, czy wogóle nie są do podkręcania?

danielek316
komentarz
komentarz

Wszystko zależy na jaką sztukę trafisz. Ja osobiście kręciłem zwykłe Goodramy bez problemu. Nie były to jakieś kosmiczne wartości ale podkręcić się dały.

  • 2 tygodnie później...
spryciarz11111
komentarz
komentarz

danielek316 ma racje.Ja mam goodramy ddr2/dual channel(czyli 2 kości po 2gb)/800mhz/4gb ramu i mi śmigają w grach i jak coś innego robię .Naprawdę polecam goodramy

Wiesio
komentarz
komentarz

Ja przynajmniej nie trafiłem jeszcze, aby goodramy się źle podkręcały, a miałem już kilka kości DDR i DDRII.

luk1999
komentarz
komentarz

Kwestia szczęścia. W DDR2 trafisz na np. Nanya albo jakieś lipne D9 i sobie za wiele nie pokręcisz. Ktoś inny będzie miał farta i trafią mu się Elpidy czy lepsze D9.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.