x-kom hosting

Problem z Nagrywarka. Nie chce nagrac na Platinium

Clarc
utworzono
utworzono

Hej mam taki problem. Chcę coś nagrac ale nie mogę nagrac na plyty DVD firmy platinium. wczesniej mogłem.. teraz tez moge ale na plyty innej firmy niż platinium. Na plyty CD moge nagrac i platinium i innej firmy. Wydaje mi się że to coś w ustawieniach ponieważ jak daje nagraj to wogóle nagrywarka nie zaczyna działac tylko odrazu wywala napis ze zapis z predkoscia 8x sie nie powiódł macie jakieś pomysł co z tym zrobic ??
Nagrywam w nero.

Prosze o odpowiedź i z góry dziekuję

Bamu
komentarz
komentarz

A próbowałeś nagrać płytę mniejszą szybkością niz 8x ? np. 4x

Clarc
komentarz
komentarz

Przestawiałem na 4x ale jak dawalem nagraj to bylo to smo i dalej pisalo 8x niewiem moze zle zmieniam ale ja to robie tak ze wybieram kategorie: Dodatki a potem kontroluj predkośc napędu. żle to robie?

Bamu
komentarz
komentarz

http://www.pcwiedza.pl/nagrywanie_plyt__nero.html - Nagrywanie płyt w Nero.
Na ostatnim obrazku masz okno w którym możesz zmienić prędkość nagrywania.
Wprawdzie jest to opis starszej wersji ale nawet jeśli posiadasz najnowszą to będzie wyglądało to podobnie

Clarc
komentarz
komentarz

Wiesz zmienilem prędkośc ale to nic nie pomaga. ale dam ci screen ktory zrobilem i na nim jest lista polecen ktore wykonuje program. Może z tego coś wywnioskujesz..

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=00af572740c760af][IMG]http://images41.fotosik.pl/304/00af572740c760afm.jpg[/IMG][/URL]

Bamu
komentarz
komentarz

Spróbuj coś takiego:
W ustawieniach zaawansowanych uruchom metodę nagrywania[color="#000000"] pliku[url="javascript:void(0)"][/url] w try[/color]bie Disc-at-once. Wprawdzie sprawi to że płyta będzie zamykana od razu po nagraniu, czyli nie będzie wielosesyjna ale można spróbować.

bartek86
komentarz
komentarz

platinimu to szajs musiał ci się trafi trefna partia

Clarc
komentarz
komentarz

to nie to. dalej to samo. wydaje mi sie ze to cos w ustawieniach nie tak bo nagrywarka nie zaczyna pracowac a to odrazu wyskakuje okienko ze nie moze nagrac

bartek86
komentarz
komentarz

ale jak płyty innej firmy nagrywasz a platinium nie to znaczy że płyty trefne bo jakby było coś w ustawieniach albo jeszcze coś innego to żadnej firmy płyt DVD by ci nie nagrywało
nie ma tak że zmienia się ustawienia bo inna firma płyty to bezsens

Clarc
komentarz
komentarz

no okej ale jak nie chciało mi nagrac u mnie to spróbowałem u mojej siostry i wszystko dziala jak należy czyli to nie wina plyty.

jaga
komentarz
komentarz (edytowane)

Niekoniecznie albo siada ci napęd albo nie "trawi" tej parti płyt inny napęd to zupełnie co innego ,tzn napęd x,y,z róznie sobie radzi z tymi samymi płytami jak z odczytem tak i z zapisem,zresztą skoro inne wypala ci prawidłowo na tych samych ustawieniach to ewidentnie te płyty nie leża i nie chodzi tu o firme tylko o partie

Clarc
komentarz
komentarz

wczesniej tez mialem cos takiego ale potem samo przeszlo...

plkmetal
komentarz
komentarz

Jeżeli przeszło to zapewne jak kolega wyżej sugerował musiałeś trafić na wadliwą partię płyt

Clarc
komentarz
komentarz

to co za jakis czas to minie?

bartek86
komentarz
komentarz

nagrywaj na porządne płyty ja używam verbatim i wszytko działa dobrze

to nie jest wina napędu nie ma co mijać płyty są trefne,lipne,popsute rozumiesz?

Clarc
komentarz
komentarz

nom teraz tak ;) dziękuje ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.