x-kom hosting

Ram

Broker
utworzono
utworzono

Witam chce sobie dokupic ram-u. Namierzyłem Patriot w dualu 2x1gb 1000Mhz i moje pytanie czy jak je umocuje na plycie czy beda one wspolpracowaly z moimi starymi koscmi ktore tez sa w dualu 2x1gb 533 Mhz??

Gość
komentarz
komentarz

Zwolnią do 533MHz... Ale po co Ci 4gb ramu narazie? Lepiej sprzedaj te stare i kup 2Gb jakichś dobrych ram, np GoodRam PRO 900Mhz które sie kręcą do ~1100MHz ;)

Broker
komentarz
komentarz

no wlasnie tez tak mysle potrzebuje dobrej sprzeciawki do generowania baz danych w accesie i transformowaniu do ecela a to troche schodzi no i szykuje sie powoli na gta 4 :-D a co do kręcenia to do overclockerów nie należe może dlatego że się boje ze coś sie zwiesi i będzie kicha....

Gość
komentarz
komentarz

Ale XP ogsługuje i tam max 3Gb :P Chyba że zainstalujesz Viste ;) Wtedy 4gb jak najbardziej wskazane :)

Napisz ile masz kasy to Coś wybierzemy :)

Broker
komentarz
komentarz

mam viste 32-bit home basic oem ram to ze tak powiem drugozedna sprawa chce sobie wymienic nvidie 6800 na 8800 320mb asusa i dopiero ram

oracle
komentarz
komentarz

ja bym na twoim miejscu brał HD 2900XT od ATI

Broker
komentarz
komentarz

jesli chodzi o karte to ati nigdy nie kupie a o ram to myslałem nad tym PATRIOT 2GB DDR2 1000Mhz ULTRA LLK

HIGH-END RAM DUAL EXTREME PERFORMANCE

opóźnienia - CL4-4-4-12 (CL5-5-5-15 @ DDR2 1000)

WolfiK
komentarz
komentarz
jesli chodzi o karte to ati nigdy nie kupie

nie ma to jak fanatyk nvidii :D <żart>

HD 2900XT

jest kartą mocniejszą od 8800GTS

Broker
komentarz
komentarz

kurde mam zle doswiadczenia z ati jak mialem a laptopie fakt ze mocniejsza ale za tą cene mżna brać Zotac'a GeForce 8800GTS 640MB DDR3 i bedzie jeszcze mocniejsza z tym ze nie wiem co to za firma zotac bo msi mam teraz :-D

Gość
komentarz
komentarz

Zotac to dobra firma, ale niestety mało znana w polsce :P

Tak pozatym to 2900XT ma wydajnośc prawie jak 8800GTX :) wiec nawet BFG 8800GTS OC2 640mb mu nie da rady :PP

oracle
komentarz
komentarz

Przeciez laptop to oddzielna sprawa. Nie wsadzisz karty graficznej laptopowej do zwyklego komputera. Inaczej mowiac karty laptopowe sa bardziej upakowane i bardziej narażone na zniszczenia. W ogole sa calkiem inne. Ja nie mialem zadnych problemow z kartami ATI i tobie wlasnie polecam 2900XT, zreszta popatrz sobie na testy i tak jak mowi

Tak pozatym to 2900XT ma wydajnośc prawie jak 8800GTX :) wiec nawet BFG 8800GTS OC2 640mb mu nie da rady

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.