x-kom hosting

Płyta gł. ECS K7S5A i Duron 1600

hleboslav
utworzono
utworzono

Mam płytę główną ECS k7s5a i durona 850 MhZ, właśnie kupiłem na allegro Durona 1600, byłem przekonany na 100% że spasuje, aż nagle dowiedziałem się że może nie działać :/ sprzedawca procesora mówi że napewno zadziała, ale w instrukcji obsługi pisze że ta płyta obsłuży durona 1400 maks. Dziś zakończyła się aukcja, więc juz niemogę zrezygnować, przed jej końcem nie miałem wątpliwości ale teraz nie jestem pewien. Proszę o odpowiedź. Mój kumpel mówił mi że jeżeli płyta nie obsłuży 1600 MhZ to jego wartośc obniży się do np. 1400, ale nie wiem czy miał rację.

--------------------------------

Pewnie myslicie że niepotrzebnie inwestuje w taką płytę główną, ale niekorzystam z komputera do gier, więc lepszy nie jest mi potrzebny ;)

bartek
komentarz
komentarz

Ponoć po aktualizacji biosu pociągnie nawet 1,8 ghz

hleboslav
komentarz
komentarz

Czyli myślisz że jak zaniosę komputer do servisu to bez problemu go podłączą (nawet jeżeli musieli by wymieniać / aktualizować bios) ? Troche się wystraszyłem bo patrzyłem na jakimś innym forum i tam ktoś pisał że podejdzie, ale na stronie producenta (w instrukcji) pisze inaczej ...

Mam nadzieje że pójdzie 1,6 :)

Gość
komentarz
komentarz

hleboslav, Na 100% będzie działać. Ta płyta obsługuje durony do 1,8Ghz i Athlony do 2600+ na szynie 133MHz (266)

hleboslav
komentarz
komentarz

Dzięki ;) liczyłem właśnie na taką konkretną odpowiedź :)

[ Dodano: 2007-08-09, 21:39 ]

A czy będę musiał wymienić zasilacz ? Obecnie na 850 nigdy nie miałem z nim problemów, ale ja się na tym nie znam więc wolę zapytać :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.