x-kom hosting

komp resetuje sie co 5 sek

gonzo2332
utworzono
utworzono

Zmienilem niedawno plyte gl i wszystko jest ok do momentu kiedy wkladam plyte z systemem. Jak ja wloze to komp od razu robi sam reset i potem resetuje sie (chyba bo nie widac nic na monitorze) co 5 sek. Od razu mowie ze nie wiem jaka to plyta gl bo dostalem ja w prezencie. Wszystkie czesci sa na pewno dobre.

zeniTh
komentarz
komentarz

podaj jaką masz konfigurację sprzętu ...

bartek
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie po zdjęciu obudowy gdzieś na płycie znajdziesz nazwę, ale mało to istotne. Jesteś pewien, że wszystko dobrze złożone? Możesz uruchomić biosa? Jeżeli tak, to sprawdź, czy wykrywa wszystkie napędy. Wejdź w biosie w sekwencję bootowania, i rozwiń listę. Czy masz tam dysk twardy, cd-rom i fdd?

gonzo2332
komentarz
komentarz

wszystko dobrze zlozone bios sie uruchamia ale jak nie ma tej plytki w napedzie jak jest to lipa ;/ wykrywa on mi wszystkie napedy w dobrej kolejnosci nawet :P a te bootowanie mam ustawione tylko ze nie mam floopy ale w jakiej to ma byc kolejnosci ustawione ? na razie mam cd-room potem hdd-0 czy jakos tak

bartek
komentarz
komentarz

Powiedz jeszce tylko czy jak wykrywa ci w biosie cd-rom, to jest to normalnie twój cd-rom (chodzi mi o firmę), czy jakiś uniwersalny?

sekwencję bootowania masz ustawioną dobrze, może spróóbuj z inną płytką od windowsa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.