x-kom hosting

Blue Screen

qdlaty13
utworzono
utworzono (edytowane)

Kiedyś zrzuciło mi pamięć fizyczną. Nie zwróciłem na to woogle uwagi. Potem po tygodniu zrzuciło 2 raz. Zacząłem już trochę sie martwić. Minął z miesiąc. Pamięć zrzucała mi się jak uruchomił się komputer (ok. 30 sekund po ukazaniu się pulpitu i ikon)

Oto blue screen:

[img]http://img28.imageshack.us/img28/7471/00000021600x1200.jpg[/img]

Nie wiedziałem jak temu zaradzić. Kupiłem więc nowy ram, bo kolega sprawdzał i był wadliwy. Myślałem, że to coś pomoże. To woogle nic nie dało, jest to samo tylko trochę po dłuższym czasie jest blue screeen z 1 minutę po ukazaniu się pulpitu.



Parametry kompa:
hdd samsung 160gb
proc 6400 amd athlon (3,2ghz x 2)
ram stary: kingston 2 kości (po 1gb)
nowy ram: kingston jedna kość (2gb)
zasilacz: fortron 450pnr
grafika: GF 9500gt


PS. Pomożcie coś, bo nie wiem co robić szlak mnie trafia już... ;/

Sorcer
komentarz
komentarz

Hmmm możesz przetestować dysk czy nie ma żadnych uszkodzonych sektorów i ewentualnie go wyzerować.

[color="#FF0000"]// Kolego, takie rady jak zerowanie to w ostateczności, a może by poinformować jeszcze kiedy to trzeba robić i jak sprawdzić dysk?
// Cyp[/color]

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Wrzuć zakładkę Health z programu HDTune. Jest to obraz statusu SMART informującego o bieżącej kondycji dysku.

Sorcer
komentarz
komentarz

Dlatego też napisałem "ewentualnie".

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.