x-kom hosting

Czy opłaca się zmieniać AMD semprona na AMD Athlon VENICE

riken
utworzono
utworzono

Witam ponownie :lol: od zakupu karty graficznej gry chodzą naprawdę dobrze i mogę grać na High detalach.

Lecz mam problem w grach takich jak np. Driver Parallel Lines

czy też Transformers The Game ponieważ jak jest wiecej tekstur albo nowe miejsca gra sie tnie lecz jak sie wczyta to potem śmiga normalnie,i tu do was pytanie z czego mogło by to wynikać

czy procek jest zbyt słaby czy też może ramów mało??

mój sprzęt to

AMD sempron 2500 oc 3300

Płyta główna Gigabyte

Pamięci ram 1giga

Graficzna Galaxy GeForce 7600 GS ZALMAN

czy mi pomoże w grach coś zmiana procka na coś takiego !!

athlon 64 3200

pol
komentarz
komentarz
czy mi pomoże w grach coś zmiana procka na coś takiego !

athlon 64 3200

Na 100% pomoże, a jak jeszcze do tego go podkręcisz to już całkiem
WolfiK
komentarz
komentarz

Oczywiście parę(naście?) klatek więcej będzie w grach szczególnie jak podkręcisz.. A kręcą się one świetnie (patrz podpis demarco)

riken
komentarz
komentarz
Oczywiście parę(naście?) klatek więcej będzie w grach szczególnie jak podkręcisz.. A kręcą się one świetnie (patrz podpis demarco)

No to chyba go zakupię lecz mam pytanko czy zasilacz mi wytrzyma kręcenie ? zasilacz

WolfiK
komentarz
komentarz

Według mnie- luzik.. Chłopaki mówili że nie ma mocnej dwunastki ale jeszcze nie słyszałem żeby ktoś się przejechała na fortronie.

bartek
komentarz
komentarz

Wytrzyma. A ram w dual channel?

riken
komentarz
komentarz
Według mnie- luzik.. Chłopaki mówili że nie ma mocnej dwunastki ale jeszcze nie słyszałem żeby ktoś się przejechała na fortronie.

Dzięki za pomoc 2 raz ;) , jak na razie wszystko chodzi świetnie co poleciłeś oby procek chodził tak jak graficzna (i sie kręcił) :P;)

Wytrzyma. A ram w dual channel?

nie ta płyta nie ma takiego czegoś :/

  • 1 rok później...
tweedy
komentarz
komentarz

Dołączam się do tematu, bo mam podobną sytuację.

Mam AMD Sempron 1,6ghz 2600+

512 DDRAM

GeForce 5200+

Chciałbym zmienić procek właśnie na Athlona 3200+ Venice. I tu pytania: Czy muszę zmieniać chłodzenie? Czy zasilacz to wytrzyma? Nie wiem, jaką ma moc. Nie znalazłem ani na kompie, ani na necie. To ATX MKP-4400. Czy jeśli dołożę więcej ramu, to czy bardzo wzrasta pobór mocy? Chciałbym zmodernizować kompa tak trochę. I się zastanawiam czy zasilacz też będę musiał wymienić. Ramu tak chciałem ze 2GB. Z kartą się na razie wstrzymam, bo jeszcze planuję monitor, ale to zupełnie inna bajka... :)

Gość
komentarz
komentarz
Czy muszę zmieniać chłodzenie?

Nie.

Czy zasilacz to wytrzyma?

Nie jestem wróżką, podaj jaki masz zasilacz.

Czy jeśli dołożę więcej ramu, to czy bardzo wzrasta pobór mocy?

Niewiele, jakieś 10w

tweedy
komentarz
komentarz

Napisałem. To ATX MKP-4400, ale nigdzie nie mogę znaleźć ile on ma mocy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.