x-kom hosting

Płyta główna + procesor + RAM do 700zł

mik-o
utworzono
utworzono

Witam serdecznie chciałbym wymienić w moim komputerze płytę główną procesor i pamięć RAM. Mogę na to wydać około 700 zł (wiadomo jeśli przekroczy o 20 zł nic sie nie stanie). Moja karta graficzna to Sapphire Radeon 9550 256/128 a dysk twardy Seagate Barracuda 7200.10 (http://www.datavision.pl/produkty_483.htm).

wymagany

RAM-1024mb

procesor-3500+ lub więcej

Z góry dziękuje za odpowiedz.

WolfiK
komentarz
komentarz

Pol ale on ma radka 9550 a asus P5B nie ma AGP...

Proponuję dozbierać jeszcze do grafy pod pci-E

mik-o
komentarz
komentarz

czy płyty główne z kontrolerami dysków SATA działaja pod dyski ATA? bo taki dysk twardy właśnie posiadam.. ? i tu w sumie miałem największy problem żeby znaleźć coś współgrającego

Przemek
komentarz
komentarz

Ta plyta ktora podal demarco, ma IDE takze nie bedzie problemu z podpieciem dysku ATA.

mik-o
komentarz
komentarz

dziekuje serdecznie przemek ;) i tobie tez demarco.. wiem ze jestem drażniacy ale zadam jeszcze jedno pytanie ;) czy nie dalo by sie znalezc jakiejs innej plyty z wieksza przepustowoscia dla RAM'ów oszcedzajac nap rzykalad na procesorze,

jeszcze raz serdecznie dziekuje

WolfiK
komentarz
komentarz
czy nie dalo by sie znalezc jakiejs innej plyty z wieksza przepustowoscia dla RAM'ów

DDR2?

mik-o
komentarz
komentarz

tak

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.