x-kom hosting

Brak pamięci, lagi .

Varius
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam! Otóż mam taki problem. Niedawno wymieniałem płytę główną. Przed wymianą większość gier chodziła bez żadnych problemów. Zaraz po wymianie zaciął się ciąć prawie na każdej grze. Ostatnio jak grałem w grę to wyskakuje mi komunikat, że mam za mało pamięci wirtualnej. Czytałem o tym, to wyskakuje jak przeważnie jest za mało RAM. Patrzyłem na tą grę i ma wymagania 256 MB RAM. Dokładnie tyle ile posiadam. Czy wie ktoś czym to może być spowodowane ? Może płyta główna jest źle dobrana do innych części komputera. Jak chcecie mogę wam podać kilka moich części w komputerze. Tylko powiedzcie co mam podać. I postarajcie się odpowiedzieć na pytanie czym to może być spowodowane ? :P

ADMIN: Przenieś do działu "Płyty główne".

Edytowane przez Varius

webber
komentarz
komentarz

[quote]Zaraz po wymianie zaciął się ciąć prawie na każdej grze.[/quote]A czy po wymianie płyty głównej postawiłeś nowy system?

Varius
komentarz
komentarz

[quote name='Takumi' date='16 czerwiec 2010 - 18:41' timestamp='1276710217' post='1036957']
A czy po wymianie płyty głównej postawiłeś nowy system?
[/quote]

Tak był wgrywany od nowa. :P

dawajcie dalej propozycje co może być tego przyczyną. :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.