x-kom hosting

Jaką pamięć kupić do mojego sprzętu? [nieokreślona]

Bienek
utworzono
utworzono

Witam,
Chciałem się poradzić jaką pamięć RAM najlepiej byłoby dokupić do mojego kompa? Najlepiej jedną kość 2GB, żeby dobrze współpracowała z tym, co mam. Proszę o jakieś rady :) Z góry dzięki i pozdrawiam...

Mirror
komentarz
komentarz

Jeśli chcesz żeby dobrze współpracowało to kup takie same 2x1GB lub 2x2GB ;)

http://www.ceneo.pl/509992 tu masz

Bienek
komentarz
komentarz (edytowane)

Właśnie myślałem, żeby kupić takie same jak mam. Natomiast bardzo mi zależy na jednej kości 2GB. Można w ogóle gdzieś taką dostać?

Jeśli nie to jaką pamięć polecacie, żeby była jedna kość 2GB i w miarę optymalnie się wkomponowała w mój sprzęt?

I dzięki Mirror za odpowiedź :)

Edytowane przez Bienek
Mirror
komentarz
komentarz

Z tego co wiem to Platinium chyba wogóle nie ma w wersji 2x2GB... Były kiedyś OCZ Gold na DDR2 w jednej kości ale teraz to jakoś nie widać. Szukaj na allegro, już nawet nie ważne jaki model, najważniejsze żeby OCZ CL4 i 800MHz - mogą być i Reaper :D - pamięci z innych firm "mogą" się gryźć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.