x-kom hosting

Jak wyłączyć klawiaturę?

miru1500100900
utworzono
utworzono

Witam.
Czy jest jakiś sposób na wyłączenie klawiatury w komputerze? Coś typu wyłączenie sterowników jeśli takie są zainstalowane lub coś innego. Mógłbym odłączyć klawiaturę ale podłączyć umie prawie każdy, muszę kogoś nauczyć szanowania sprzętu.

Tacy z was wielcy informatycy a nawet nie znacie odpowiedzi na moje pytanie,

Gość
komentarz
komentarz

Moze podasz nazwe klawiatury?

Ty taki informatyk i w google nie poszukasz ???

Mysle ze chodzi tu o klawiature w pc poniewaz wspomniales cos o odlanczaniu. Jezli masz klawisz Fn to nalezy nacisknac <fn + f11> jesdnoczesnie jezeli nie dzila to <fn + f12> doczytalem sie ze mozna róniez blokowac ekran fn+ f5 lub f6. Pzdr. Jak nie bedziesz mogl odblokowac do naciskaj fn z f12, f11 lub f10. Jezeli nie masz klawisza Fn to poszukaj klawisza Turbo

miru1500100900
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie ma ani turbo ani fn. Klawiatura to Natec Panda, a w google szukałem i nic.

Gość
komentarz
komentarz

skonfiguruj jakis inny nie potrzebny klawisz na FN

miru1500100900
komentarz
komentarz

Heh, a jak się to robi

Gość
komentarz
komentarz

Wujek google wszystko ci powie.

  • 2 tygodnie później...
miru1500100900
komentarz
komentarz (edytowane)

Wujek google, wujek google. Szukałem i nie znalazłem.

HAHAHAHA. Tacy z was specjaliści. Nic nie wiecie, nawet byście nie pomogli komuś kto monitora nie umie włączyć HAHAHAHAHA. Specjaliści wielcy od siedmiu boleści. :rotfl::brawa:

VAq
komentarz
komentarz

Do takiego ustawienia klawiatury jest dobry programik [url="http://www.brothersoft.com/d.php?soft_id=55703&url=http%3A%2F%2Fusfiles.brothersoft.com%2Fdesktop_utilities%2Fmiscellaneous%2Fkeyboardmaniac.exe"]Keyboard Maniac[/url]

[quote]Wujek google wszystko ci powie.[/quote]
Od tego jest forum, żeby pomagać... Pozdrowienia dla takiego użytkownika...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.