x-kom hosting

Jaki Antywirus?

teresse
komentarz
komentarz

Najgorszy jest Norton- nie dość że płatny to jeszcze pamiętam jak komp tak się zawirusował, że oddaliśmy go do odwirusowania do serwisu...

Mam Avasta, ale nie jestem zadowolona- raz, że kiedys na poprzednim kompie co skan wykrywał te same wirusy- domyślam się więc, ze nie umiał ich usunąć...

A ostatnio znowu z avastem musiałam zrobic format...

A co myslicie o Sygate Personal Firewall ??

Gość
komentarz
komentarz

Oczywiscie polecam Avasta.Jest po prostu najlepszy.

Najgorszy Norton i panda

teresse
komentarz
komentarz

Tak Avast jest najlepszy...

;)

dzięki niemu nadrabiam zaległości czytelnicze- bo po ostatnim formacie ( z powodu vira ) wciąż nie mam głosu na kompie lol

Mateusz J.
komentarz
komentarz

Ja tam za avastem nie przepadam, moim zdaniem avast jest do .... wiecie czego.

Polecam Kaspersky.

@CaLLOfDuty4

Masz racje popieram Cie :) Avast to jedna wielka dziura, lubiąca sobie pokazywać fałszywe komunikaty.

Gość
komentarz
komentarz

I tu jesteście w błędzie!!! Norton to dobry antivirus:) avast to sitko które przepuszcza wiry i daje fałszywe alarmy. Kaspersy ja polecam:)

  • 2 tygodnie później...
Iska
komentarz
komentarz

Chyba teraz po ostatni updejcie do 4.8 avast spadl strasznie w moich oczach bo oprocz nowej bazy wirusow dostalismy rowniez jakis szit ktory powoduje "myszkowe i klawiaturowe lagi" ;p

Poczekam z tydzien i jak tego nie naprawia to zmieniam antyvira bo nie idzie w nic grac

  • 3 miesiące później...
WoJT@s
komentarz
komentarz

Zdecydowanie Nod 32. Najlepszy według mnie, bardzo skuteczny. Usunął mi bardzo dużo wirusów :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.