x-kom hosting

Jaki Antywirus?

Saper
komentarz
komentarz

Ja tam jestem zadowolony z NOD'a. Dobrze chroni (mam go już 2 miesiące) i nie zamula kompa (mam go również na starym kompie i mówie to w oparciu o niego :) )

QuiCk791
komentarz
komentarz
kaspersky internet security

Jest bardzo dobry, wedlug mnie najlepszy, chociaz teraz mam ArcaBit'a i też jestem bardzo z niego zadowolony , lecz to nie jest to samo co Kaspersky...

:)

Kyren
komentarz
komentarz

mialem format 7 miesiecy temu zainstalowalem antywirusa chyba 3 tyg temu mialem tylko 1 trojana to wszystko zalezy po jakich stronach sie chodzi

lukasz_13_94
komentarz
komentarz

Ja Polecam AntiVir PersonalEdition Premium.

Barteq0
komentarz
komentarz

Arka Vir jest dobry... A co do firewolli to Kerio Personal Firewoll...

Pablo128
komentarz
komentarz

Ja mam AVG Free Edition. Bardzo dobry darmowy antywirus. Nie muli kompa nawet słabszego.

Nie miałem nigdy za wiele problemów z wirusami. Tyle tylko, że jeśli chcesz mieć pełną ochronę kompa musisz jeszcze zainstalować firewall, chyba że chcesz korzystać z Zapory. Ale Zapora słaba jest.

airdamien23
komentarz
komentarz

Kaspersky Internet Security 7 Dla mnie jest on NAJLEPSZY :) Nie ma lepszego na rynku jedynnie Northon ale on zamula kompa KASPERSKY RULEZZ!!! ;)

Pablo128
komentarz
komentarz

Norton nie jest taki dobry. W czasach, gdy miałem Nortona mój komp był strasznie zamulony. Zresztą Norton przepuszcza wirusy. Wiem, bo miałem później formata.

Gość
komentarz
komentarz

ja uzywam avast antivirus profesinal edition i jewsterm z niego zadowolony

Elvis
komentarz
komentarz

Kerio firewall+sp2+zdrowy rozsadek :) nie zamula kompa, dosc stabilne

Alherein
komentarz
komentarz

Ja mam Norton Antywirus 2003 może wystarczyć na normalne korzystanie z internetu?

Gość
komentarz
komentarz

a dobry moze jest :

F-Secure Anti-Virus 2008 ??

Markus123
komentarz
komentarz

Dołączę się do skromnej grupki zwolenników darmowego antywirusa Avira AntiVir. Używam go już od ładnych paru lat i do tej pory nie miałem żadnego problemu z wirusami. Potrafił wyłapać wirusa, gdy np. próbowałem otworzyć zainfekowane archiwum rar. Komputera nie spowalnia u mnie ani trochę i dodatkowo, jak każdy, przyzwoity antywirus, sam się aktualizuje.

the_wizard
komentarz
komentarz

Ja miałem Avasta, po chwili znalazł mi robaka pagefile.sys.vbs, usunąłem go no i od tego momentu nie mogłem wejść na żadną partycję używając dwuklika. Dla mnie on odpada

gerg83
komentarz
komentarz

Ja używam Avasta. Szczerze powiedziawszy to kilka razy zmianiałem antyvira ale zawsze jednak wracałem do niego. Nie spowalnia on kompa, jest całkowicie darmowy, pozwala na darmową aktualizację. Powiem że było kilk wirów z którymi sobie nie poradził ale i tak uważam że jest świetny.

Nie ma idealnego antywirusa. Ten jest niezły.

aXE
komentarz
komentarz

AVG :) Sam się aktualizuje a żeby usunąć wirusa jakiegoś dobrego , np. Rotkita wystarczy zaktualizować go ręcznie :)

Gość
komentarz
komentarz

ja mam na komie norton system works 2004 i ad-aware 6.0 i wszystko jest ok.

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Mam pytanie ponieważ ostatnio sprzeczam się ze znajomy i czy lepszy jest Norton Antywirus czy Kasperski Antywirus? Osobiście teraz uważam że Kasperski jest lepszy, chodź kiedyś powiedział bym że Norton a jak z tym jest w rzeczywistości?

PS. Osobiście z darmowych polecam avast! Antivirus do ochrony a jak już coś na dysku jest to 30 dniowy Kasperski.

buli80
komentarz
komentarz

NOD 32 + Outpost Firewall Pro miałem to przez kilka miesięcy i nie było żadnego problemu, więc polecam. Teraz przesiadłem sie na Kaspersky 7.0 i też jest dobrze. Ale dla słabszego kompa polecał bym tą pierwszą konfiguracje też kiedyś dużo szukałem i najbardziej mnie to zadwoliło.

Gość
komentarz
komentarz

darmowy polecam Avira ,avast jest dziurawy

platny -kasperski

firewall -zoneallarm

do tego ad-adware lub Spybot Search & Destroy ,i ladna ochrona ,pozdrawiam

kytof1
komentarz
komentarz

Ja szczerze polecam Nod 32 już go używam ponad rok ,jest świetny nie obciąża komputera ,miałem kieys avasta ,nie polecam ,przepuszczał wirusy jak sito przez to musiałem robic format!

mis456
komentarz
komentarz

Ja polecam Kaspersky'ego i F-secure

ODRADZAM: Nortona (1miesiąc- 50 trojanów, 3 wirusy)

CRUSADER_PL
komentarz
komentarz

NOD 32 w wersji 3.x

Xilomion
komentarz
komentarz

A ja mam Avasta!. Zero wirów co jakiś czas skanuje tym skanerem od mks online i też nic nie znajduję. Do tego zapora od XPSP2 + NIE gg + Thunderbird + Netscape.A tak swoją drogą to ja robie format tylko wtedy kiedy zmieniam kompa. A tak wyniki w benchamrkach mam identyczne i mi nic nie muli. Komp też człowiek. Trzeba sie nim opiekować!!!

madmikemc
komentarz
komentarz

Dołączam się do opinii buli80 - tandem NOD32 + Outpost Firewall Pro - idealne połączenie, na każdą konfigurację sprzętową - używam takiego zestawu od... ponad dwóch lat, zmieniając tylko kolejne dostępne wersje - nigdy nie występowały żadne konflikty między nimi, czy jakimikolwiek innymi aplikacjami. Nie używałem jeszcze NOD'a w wersji 3.X, także polecić mogę jak na razie tylko wersję 2.7.

Co do avasta, to... śmiech na sali - po pierwsze skuteczność marna, po drugie ciągłe i nieustanne problemy, np przy współdzieleniu sieci, z bezprzewodowymi sieciówkami itd. itp.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.