x-kom hosting

Jaki Antywirus?

sox91
komentarz
komentarz

Polecam najnowszą wersje Kasperskiego:)

nietopereek
komentarz
komentarz

avast + kerio firewall lub po prostu linux;] i jest spox

GoBi
komentarz
komentarz
avast +

Avast to porażka jesli chodzi o antywirus - dziurawy jak ser szwajcarski.

Kamilosław
komentarz
komentarz

Avira Antivirus i Avast to dobre antywirusy, nie mulace kompa

Kurzun
komentarz
komentarz
Avast

Tak jak pisał Gobi. Dziurawy jak sito.

  • 4 tygodnie później...
krecik216
komentarz
komentarz

ja polecam Kaspersky Anti Virus (lepsza Internet security) wersje 6 (bo wersji 7 jeszcze nie wypróbowałem). Firma Kaspersky jeszcze nigdy mnie nie zawiodła

DiKei
komentarz
komentarz

Ja używam avasta od dawna i nie mam problemów. Wirusy wychwytuje i usuwa. Jestem na razie zadowolony ;)

matys98
komentarz
komentarz

Nie polecałbym avsta, Kaspersky jest bardzo dobry :D

daniel1615
komentarz
komentarz

Ja kiedyś miałem kasperskiego ale mi sie strasznie komp mulił i zmieniłem na Avasta i teraz jest OK ;)

Mateo93
komentarz
komentarz

A ja nie potrzebuje antyvira bo mam linuxa :P

Polecam też kasperskiego, najnowszą wersje, używałem parę lat :)

Avast ma za dobre serce, często nie uznaje za zagrożenie domowej roboty trojanów itp.

Kurzun
komentarz
komentarz
A ja nie potrzebuje antyvira bo mam linuxa

Oj nie bądź taki pewny :hyhy:

Fallen
komentarz
komentarz

Ja mam NODa32 bo mysle ze zajmuje najmniej pamieci i jest bezproblemowy

proxima
komentarz
komentarz

Polecam tak jak zawsze NOD32 lub Kaspersky.

Jednak przede wszystkim sam rozum jest tu najważniejszy. Z dnia na dzień pojawiają się coraz to nowe trojany czy keyloggery, które napisane profesjonalnie nie są wykrywalne zaraz po pojawieniu się na rynku. I czasem nie trzeba daleko szukać, często wsród znajomych, bliskich znajomych pojawia się problem podrzucania "syfu" choćby po to aby przeczytac np archiwum gg.

A socjotechnika potrafi na prawde zdziałąć cuda, dlatego po prostu MYŚLENIE jest tu w sumie najwazniejsze

LiSeK94
komentarz
komentarz

Kasperski jest bardzo dobry,

AVG też jest bardzo dobry lecz darmowy, ażeby mieć oryginalny to trzeba co rok płacić dokładnie 52,95$.

Polecam Kasperski... ;)

*Madzia*
komentarz
komentarz

Od zawsze korzystam z Avasta + Sunbelt Personal Firewall i jestem zadowolona. Eksperymentowałam z Kasperskim ale moja maxdata jest chba uczulona na tego antywirusa bo za nic nie szło go zainstalować i zawsze wyskakiwał jakiś błąd. Tak więc jestem przy Avaście i wszystko gra :)

wojtek-pl1
komentarz
komentarz

Ja mam AVG free edition i gitara gra :D

alex_ns
komentarz
komentarz

Tak jak *Madzia* korzystam z Avasta + BitDefender, świetnie pasują :D Do tego jeszcze ZoneAlarm i antyszpiegowski. Polecam Avasta - dobra wykrywalność, mała pojemność ;)

jammal17
komentarz
komentarz

Polecam NOD32 sam go używam i jestem zadowolony :D

Gość
komentarz
komentarz

ja mam Kasperskiego , ale on jest na te lepsze kompy , które by słabo obciążał , jesłi ktoś ma słabszego to polecam F-Secure ,Avasta, NOD 32 ,oczywiście podałem od najlepszego do najgorszego :P

  • 2 tygodnie później...
merenu
komentarz
komentarz

Moim zdaniem avast to dobre rozwiazanie. Zapewnia przyzwoitą ochronę jak na AV darmowy, sam sie aktualizuje, działa w tle, nie zwalnia kompa. Tez miałem z tym problem(po właczeniu AV komputer tacił moc), szukałem antywira dobrego i szybkiego. Miałem AntiVir, AVG, Kasperski, Norton ale zwaliniały mi kompa. Avasta mam juz hooohooo duzo czasu i nie nazekam :D

  • 4 tygodnie później...
krecik216
komentarz
komentarz
ja mam Kasperskiego , ale on jest na te lepsze kompy , które by słabo obciążał , jesłi ktoś ma słabszego to polecam F-Secure ,Avasta, NOD 32 ,oczywiście podałem od najlepszego do najgorszego :P

Taka prawda, ta wstretna aplikacja avp.exe zzera duza ilosc procka na moj 1.7 to jest torche za duzo i czasam mi kompa muli np jak odpale CS2.

Ale nie nazekam na kaspersky'ego- do kiedy go mam 0 wirusow i wlaman, jednak polecam bardziej na dwurdzenowki :D

wujekrat
komentarz
komentarz

Polecam avast. Sam robi wszystko za ciebie i jest darmowy.

GoBi
komentarz
komentarz
Polecam avast. Sam robi wszystko za ciebie i jest darmowy.

Przy okazji dziurawy jak sito :) A ja naprawde odradzam... Wszystko tylko nie avast

zigi123
komentarz
komentarz

kaspersky internet security najlepszy jak naradzie jest to calkowita ochrona wszystko w nim jest automat aktualizacja i wszystko co jest tylko potrzebne

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.