x-kom hosting

Jaką pamięć RAM zakupić

parkur04
utworzono
utworzono

Witam mam pytanie odnośnie pamięci RAM , chciałbym zakupić sobie 2GB gdyż obecnie posiadam 512 i to jest za mało.
Z innego tematu wiecie (niektórzy),że wymieniam bebechy mojego kompa ( procka,płytę główną,[b]RAMy[/b],zasilacz
I chodzi o to ,że mój obecny sprzęt to:
[b]Procesor:[/b] Intel Pentium Dual CPU E2200 2.20GHz
[b]Karta Graficzna:[/b] Asus ATI Radeon HD 4550
[b]Płyta Główna:[/b] FC Gigabyte GA-945GCM-S2L DDR2 SDRAM
[b]Zasilacz:[/b] Power Fox 350W PF 350 PPC
[b]Ram:[/b] DDR 2 512MB
[b]Dysk:[/b] Jakiś 160GB

i właśnie nie wiem czy mogę kupić pamięć Ram DDR3 (GoodRAM 2GB CL9 1333MHz)czy będzie mogła być podczepiona do obecnej płyty głównej ,bo z czasem (z 2-3tyg) będę miał nową płytę główną (DDR3)więc chce zakupić tą pamięć Ram ,a nie inną
Czekam na odpowiedzi ;)

Forumowiec
komentarz
komentarz

nie tej pamięci ddr3 nie podczepisz ponieważ płyta posiada wejście na ddr2 a nie ddr3 dokładnie 2 sloty wiem bo może niedługo taką będe miał tzn wezme zamienie sie z kimś

parkur04
komentarz
komentarz (edytowane)

Jesteś pewien?
Nie opłaca mi się kupować Ramu DDR2 ,bo jak tą płytę sprzedam i kupię tą MSI to mi nię będzie pasować gdyż muszę mięc DDR3 do tej MSI (chyba)
Co radzicie?


EDIT: Czy Ram DDR2 może pasować do płyty głównej DDR3
Halooo

Edytowane przez scofielld

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.